Czy warto kupić kożuch?

W sklepach znaleźć można ogromny wybór okryć zimowych – kurtek, płaszczy i poncho. Kożuchy na ich tle mogą wydawać się przeżytkiem, jednak czy na pewno?

--- REKLAMA ---

Atrakcyjne fasony

Standardowo kożuch kojarzy się z bardzo grubym i ciepłym okryciem, którego zadaniem jest przede wszystkim ochrona przed chłodem, a już niekoniecznie piękny wygląd. Z tego powodu okrycia takie często prezentują się dość siermiężnie. Jeśli jednak ktoś ma właśnie takie skojarzenia, to oznacza to, że od dawna nie sprawdzał trendów. Obecnie znaleźć można kożuchy damskie i męskie w zupełnie innym wydaniu. Co prawda czasami mogą one mieć nieco przaśny charakter, ale wiele zależy od tego, z czym się je łączy, a przede wszystkim – jakie kożuchy się wybiera. Jeśli postawi się na produkt prestiżowy, dobrej marki, a najlepiej – wykonany z naturalnej skóry, można będzie zapewnić sobie elegancję i piękny wygląd.

Świetny wygląd i wygoda

Współczesne płaszcze, tak dla kobiet, jak i dla mężczyzn, wykonane są w sposób gwarantujący ich najwyższe walory. Są to lekkie, często dość krótkie kożuszki, które nie są bardzo grube, a więc dobrze nadają się na współczesne niezbyt groźne zimy. Jeśli jednak ktoś chce coś cieplejszego, także może znaleźć dla siebie liczne propozycje, na przykład okrycia z kożuszkiem, futerkiem, solidnie ocieplone, a także dłuższe. Długie kożuchy prezentują się bardzo elegancko i klasycznie zwłaszcza w przypadku kobiet. Takie propozycje często można znaleźć w ofertach znanych projektantów, przy czym oczywiście są one wykonywane z najwyższej jakości materiałów. Opłaca się w nie inwestować, mimo wysokiej ceny, gdyż takie okrycia zawsze są modne. Nawet jeśli wydaje się, że ich czasy świetności przeminęły, wystarczy zestawić je z odpowiednimi dodatkami czy stylizacjami, by uzyskać supermodny look. Kożuchy często noszą gwiazdy, na bardzo różne sposoby, można więc podpatrywać ich styl. Takie okrycie nie tylko zapewni ciepło i wygodę, ale też pozwoli wyróżnić się z tłumu na tle kurtek puchowych czy parek.

REKLAMA
REKLAMA
4 1 vote
Oceń wpis
Subscribe
Powiadom o
guest
Ze względu na spam wyłączona została możliwość wstawiania linków w komentarzach. Komentarze zawierające odnośniki będą kasowane.
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments