Zaprojektuj ogród swoich marzeń – o czym należy pamiętać?

Ogród jest miejscem, którego nie da się jednoznacznie określić. Każdy właściciel i użytkownik będzie mieć inne potrzeby i oczekiwania względem tej przestrzeni. Podczas gdy jedni domownicy będą chcieli zorganizować w nim kącik relaksacyjny, inni mogą chcieć wykorzystać go do uprawy warzyw, owoców lub roślin. Czy nie da się wszystkiego połączyć? Oczywiście, że to możliwe. Należy jednak w pierwszej kolejności zdefiniować potrzeby domowników.

--- REKLAMA ---

Żeby zaprojektować i stworzyć ogród marzeń, należy zainwestować w dopasowane meble ogrodowe wysokiej jakości. Dzięki nim nie tylko zaaranżujesz taras lub altankę, ale także alejki i ustronne kąty. Poznaj dostępne możliwości.

Jak projektować ogród?

Pierwszy krok to wizualizacja. Narysuj swoją działkę na kartce w odpowiedniej skali i rozmieść na niej poszczególne elementy wyposażenia lub obiektu (np. garaże, altanki itp.). Nie zapomnij o ścieżkach lub chodnikach, które będą prowadzić do tych punktów z tarasu lub od drzwi balkonowych. Możesz w tym celu wykorzystać także aplikacje mobilne lub komputerowe, które dostępne są w sieci za darmo. 

Następne rozmieść elementy wyposażenia na projekcie. Nie wiesz jak zrobić to w sposób elegancki i wygodny dla użytkowników? Skorzystaj z dostępnych inspiracji projektantów, aranżacji przedstawionych na portalach internetowych, w gazetach lub wizualizacji producentów. To naprawdę proste, a wszystkie meble ogrodowe znajdziesz w jednym profesjonalnie zaopatrzonym sklepie.

Skompletuj meble ogrodowe przy pomocy VidaXL

Jakie meble do ogrodu są niezbędne, by zbudować miejsce marzeń? Wszystko zależy od Twoich preferencji. Przydatne mogą okazać się jednak:

  • ławki, 
  • kamienne stoliki z dopasowanymi siedziskami,
  • zestawy wypoczynkowe typu narożnik i fotele,
  • stoliki kawowe,
  • krzesła ogrodowe,
  • leżaki,
  • stoły ogrodowe. 

Wszystkie ww. elementy wyposażenia dostępne są zarówno w wersji tradycyjnej, jak i innowacyjnej. Różnią się one kolorem, kształtem, stylem wykończenia i wielkościami. Nikt nie powinien mieć zatem problemu ze znalezieniem tego, czego szuka. 

Dlaczego VidaXL? Ponieważ jest to zarówno dystrybutor, jak i producent wysokiej klasy mebli ogrodowych i tarasowych. Posiadają oni w ofercie wszystko, czego użytkownicy mogą potrzebować i oczekiwać. Dysponują jednak nie tylko asortymentem sygnowanym własnym logo, ale również meblami cenionych marek światowej klasy. Dzięki temu klienci otrzymują gwarancję, że korzystając z usług sklepu, mają do czynienia z profesjonalistami i niezawodnym wyposażeniem z górnej półki.

Pamiętaj, że meble na taras doskonale mogą sprawdzić się również w ogrodzie. Jak jednak ograniczyć ilość szkodliwych dla nich czynników atmosferycznych? W tym celu należy wykorzystać różnego rodzaju zadaszenia lub altanki. Pomysłów jest wiele. Sprawdź najpopularniejsze inspiracje i dodaj do nich swoją wizję lub plan, by stworzyć miejsce, które będzie dla Ciebie, domowników i gości. 

REKLAMA
REKLAMA
0 0 votes
Oceń wpis
Subscribe
Powiadom o
guest
Ze względu na spam wyłączona została możliwość wstawiania linków w komentarzach. Komentarze zawierające odnośniki będą kasowane.
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments