Kategorie - Dom i ogród

Top 3 zalety jakie musi posiadać wygodny materac do sypialni

Problem ze snem? Budzisz się rano po dobrych 8 godzinach snu i w dalszym ciągu jesteś nie wyspany? Jeśli tak to może to świadczyć o tym, że masz źle dobrany materac do swoich predyspozycji i potrzeb. Zobacz co musi posiadać materac, abyś w końcu mógł się wyspać.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że dobór idealnego materaca to nie taka łatwa sprawa, jak mogłoby się wydawać. Dlatego o poradę jak wybrać ten idealny materac do sypialni poprosiliśmy jednego z pracowników sklepu Market Meblowy:

- Odpowiednio dobrany materac to nie tylko spokojny sen ale także ulga dla kręgosłupa i mięśni. Materac do sypialni nie powinien być zbyt twardy, ale też nie zbyt miękki. Powinien być dobierany również do wagi, wieku oraz predyspozycji danej osoby. Tylko biorąc pod uwagę te czynniki jesteśmy w stanie wybrać materac na którym się dobrze wyśpimy. - odpowiedział specjalista.

Materac kieszeniowy

Na naszą decyzję dotyczącą wyboru materaca duży wpływ powinny mieć indywidualne preferencje. Zapytaliśmy więc jakie materace są najczęściej wybierane przez klientów.

- Nasi klienci najczęściej wybierają materace kieszeniowe. Już wyjaśniam dlaczego. Długoletnie doświadczenie utwierdziło nas w przekonaniu, że materac piankowy ze sprężynami kieszeniowymi postrzegany jest jako złoty środek. Wysokiej jakości pianka i 7 strefowe sprężyny, każda w osobnej otulinie to bardzo trwały produkt. Taki materac jest bardzo wytrzymały na odkształcenia czego nie można powiedzieć o innych modelach. Brak połączenia pomiędzy kieszeniami powoduje, że każda z nich pracuje niezależnie do siebie eliminując niechciane uginanie materaca. Natomiast dzięki zastosowaniu wkładu kokosowego materac posiada właściwości antygrzybiczne i antyalergiczne. Ponadto jest on wiele bardziej sprężysty i elastyczny. Nasi klienci są bardzo zadowoleni z materacy, które kupili w naszym sklepie. Często wracają ze znajomymi lub rodziną po kolejne modele. - odpowiada specjalista.

Cena materaca kieszeniowego

Oczywistą kwestią jest również cena, dla nas konsumentów odgrywa dużą rolę. Dlatego też postanowiliśmy zapytać specjalistę za ile możemy kupić ten złoty środek na spokojny i komfortowy sen.

- Cena materacy uzależniona jest od rodzaju wypełnienia. W naszym sklepie waha się w granicach od 178 zł aż do 1234 zł. Jeden klient powie, że to bardzo duży wydatek inny zaś po analizie oferty innych sklepów powie, że to bardzo korzystna oferta. Jednak ja zawsze naszym klientom tłumaczę, że materac to nie wydatek to inwestycja w swój sen, relaks i regenerację organizmu. - wyjaśnia pracownik Marketu Meblowego.

Jak widzimy komfortowy i wygodny materac musi być odpowiednio zbudowany, w cenie adekwatnej do jakości. Najlepszym rozwiązaniem jest unikanie tanich materacy, które mogą z czasem zacząć się odkształcać, powodować alergie, ataki astmy oraz inne dolegliwości. Pamiętajmy, że sen na wygodnym łóżku oznacza wypoczęty i zregenerowany organizm oraz dobry humor na następny dzień.    Data: 2018-06-04
Najnowsze artykuły:Komentarze:

Komentarze nie są moderowane - widzisz treści niezgodne z prawem lub nieobyczajne zgłoś ten fakt administracji serwisu.
Polecamy produkty