Wydajny i tani sposób na czystą wodę w domu

Materiał zewnętrzny

Coraz więcej osób będących na etapie projektowania bądź budowy domu bierze pod uwagę kwestie związane z uzdatnianiem wody. Ecoperla proponuje ekonomiczne, wydajne i praktycznie bezawaryjne rozwiązanie problemów z jakością wody do każdego domu.

Instalacja wodno-kanalizacyjna to niezwykle istotna część każdego gospodarstwa domowego. Właściciele domów mają coraz większą świadomość tego, że jakość wody nie zawsze musi być właściwa. Czasem może mieć niezwykle negatywny wpływ na instalacje znajdujące się w domu, a nawet komfort mieszkania. 

W związku z tym warto zająć się odpowiednim uzdatnianiem wody. Z naszych doświadczeń wynika, że osoby poszukujące produktów przeznaczonych do filtracji wody mają swoje wymagania oraz oczekiwania względem produktów. Do najczęściej pojawiających się i najważniejszych należą:

 • Urządzenie musi być w akceptowalnej cenie
 • Urządzenie nie powinno generować dużych kosztów podczas eksploatacji
 • Urządzenie powinno być wydajne
 • Urządzenie powinno być wykonane z dobrych jakościowo podzespołów – tak, żeby nie było narażone na awarie
 • Urządzenie powinno być w pełni dostosowane do potrzeb
 • Najlepiej, gdyby urządzenie nie wymagało dużo uwagi podczas eksploatacji

zły stan wody w domu

W takich sytuacjach nie zastanawiając się długo polecamy zazwyczaj zapoznanie się z serią Ecoperla Tower, ponieważ spełnia wszystkie wyżej wymienione wymagania.

Wyjątkowa seria marki Ecoperla

Wśród produktów polskiej marki Ecoperla znalazła się rozbudowana seria urządzeń do uzdatniania wody o dużych wydajnościach Ecoperla Tower.

Są to urządzenia, które powstały między innymi na drodze konsultacji z użytkownikami filtrów do wody oraz osobami, które je montują. Przy projektowaniu starano się wziąć pod uwagę wszystkie uwagi i potrzeby.

Każdy z produktów powstaje w fabrykach na terenie Europy. Podzespoły są starannie dobierane i pochodzą od najlepszych producentów, w tym na przykład od firmy Clack, która jest znana z wytwarzania i projektowania naprawdę solidnych głowic sterujących.

Warto wspomnieć również o złożach znajdujących się wewnątrz urządzeń filtracyjnych.  Eksperci przeprowadzili serię badań i testów różnych złóz filtracyjnych zanim wybrali te, które przynosiły najlepsze efekty.

Na uwagę zasługuje również autorski system Ecoperla Smart System, który nie jest dostępny w podobnych urządzeniach innych producentów. Są to ustawienia głowicy sterującej dobierane do indywidualnych przypadków w celu zapewnienia najbardziej wydajnej filtracji wody. Dzięki nim produkty z serii Ecoperla Tower są mniej narażone na awarie, a poza tym zużywają na regenerację tylko tyle wody i soli (sól regeneracyjna jest niezbędna do działania w wybranych modelach), ile faktycznie potrzebują.

Rozwiązania dopasowane do problemów

Seria Ecoperla Tower składa się z 7 linii, z czego każda doskonale radzi sobie z usuwaniem innego zanieczyszczenia z wody. W dodatku konkretne linie składają się z minimum 3 urządzeń zróżnicowanych pod względem rozmiaru. Dzięki temu każdy ma szansę na dobór rozwiązania dopasowanego do własnych potrzeb i problemów z jakością wody.

Wśród produktów znajdziemy:

 1. Serię Ecoperla Ironitower na problemy z wysokim stężeniem żelaza
 2. Serię Ecoperla Sanitower do zwalczania nadmiaru żelaza i manganu z wody
 3. Stacje wielofunkcyjne Ecoperla Multitower
 4. Zmiękczacze wody Ecoperla Softower
 5. Na problemy z azotanami serię Ecoperla Nitratower
 6. Kolumny węglowe Ecoperla Carbotower na poprawę smaku, zapachu i barwy wody
 7. Kolumny filtracyjne Ecoperla Sedimentower do usuwania dużych ilości zanieczyszczeń mechanicznych

wydajne uzdatnianie wody z serią Ecoperla Tower

Produkty mają specjalnie dobrane zawory sterujące z funkcjami sprawdzającymi się przy danym rodzaju filtracji wody.

Postaw na najwyższą jakość – to się sprawdza!

Ecoperla Tower to seria jedyna w swoim rodzaju, stworzona na miarę nowoczesnego gospodarstwa domowego. Warto pamiętać, że stosowanie zamienników nie zawsze przyniesie taki sam oczekiwany efekt. Wybierając tą serię można mieć pewność, że nie tylko posłuży przez długie lata i doskonale poradzi sobie z problemem, ale także nie zawiedzie pod względem ekonomicznym. Wszystkie produkty z serii Ecoperla Tower znajdziesz na stronie ZeStudni.pl

 

5 1 vote
Oceń wpis

Zobacz także

Subscribe
Powiadom o
guest
Ze względu na spam wyłączona została możliwość wstawiania linków w komentarzach. Komentarze zawierające odnośniki będą kasowane.
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Konrad Raf.
Konrad Raf.
1 rok temu

Jak się ma wodę ze studni to bez badania nie da rady wody oczyścić. Trzeba w końcu wiedzieć z czego 😀 Dzwoniłem do tego sklepu „ze studni”, przysłali kuriera po próbkę wody. Dodatkowo badania mikrobiologiczne w sanepidzie :O No co tu dużo pisać, woda była syfna. Żelazo, mangan, siarkowodór, bakterie, kamień…. Teraz mamy w domu w zasadzie swoją oczyszczalnię