Własny dom w Krakowie? Jeśli tak, to tylko w Swoszowicach!

Materiał zewnętrzny

Wiele osób mieszkających na co dzień w niewielkich mieszkaniach w blokach marzy o posiadaniu własnego domu. Wydzielony ogródek, duża przestrzeń oraz większa prywatność to tylko niektóre z zalet, którymi domy zdecydowanie górują nad mieszkaniami w blokach. Jeśli dołożymy do tego atrakcyjne zielone otoczenie, czyste powietrze oraz bezpieczeństwo własny dom stanie się najlepszym możliwym wyborem zarówno dla par, jak i rodzin z dziećmi.

Krakowianie, którzy poważnie zastanawiają się nad przeprowadzką do własnego domu powinni zainteresować się nieruchomościami położonymi w Swoszowicach. Dlaczego jest to dobry wybór – o tym powiemy poniżej!

Swoszowice – oaza spokoju w granicach administracyjnych Krakowa

Swoszowice są administracyjną częścią Krakowa. Mimo tego, że zaliczane są do miasta, posiadają wszystkie zalety wsi. Osiedle położone jest w południowej części Krakowa blisko granicy miasta i otoczone pięknymi zielonymi terenami. Na jego terenie aktualnie działa także dobrze znane wszystkim Krakowianom Uzdrowisko w Swoszowicach, którego obecność jeszcze silniej podkreśla unikalny charakter tej dzielnicy.

Oprócz samego uzdrowiska, na terenie Swoszowic znajduje się także wiele innych atrakcyjnych miejsc, których obecność docenią zwłaszcza osoby aktywne, kochające wypoczynek na łonie przyrody. Należą do nich m. in. stadnina koni, korty tenisowe, klub piłkarski oraz sekcja kolarska.

Swoszowice doskonale łączą więc w sobie zalety położenia w obrębie wielkiego miasta oraz urok zielonych terenów charakterystycznych dla polskiej wsi. Ich niewątpliwą zaletą jest także doskonałe skomunikowanie z pozostałymi częściami Krakowa, co pozwala mieszkańcom na wygodny dojazd do pracy, szkoły oraz innych miejsc w mieście.

Domy w Swoszowicach – dlaczego warto w nich zamieszkać?

Swoszowice są obecnie jedną z najintensywniej rozwijających się części Krakowa. Coraz więcej osób zmęczonych wielkomiejskim zgiełkiem, smogiem i innymi utrudnieniami decyduje się bowiem zmienić swoje miejsce zamieszkania wybierając tę znacznie spokojniejszą oraz bezpieczniejszą część Krakowa.

Nowoczesne domy w Swoszowicach są doskonałą alternatywą do tradycyjnych mieszkań w blokach oferującą swoim mieszkańcom większą powierzchnię użytkową idealną dla rodzin z dziećmi, własny ogródek oraz kameralną przestrzeń wspólną, w której prywatność oraz przyjazna, sąsiedzka atmosfera nabierają zupełnie nowego znaczenia.

Domy w Swoszowicach to zróżnicowane pod względem powierzchni nieruchomości, wśród których znaleźć można zarówno niewielkie, przytulne domki w zabudowie szeregowej, jak i oferujące znacznie więcej przestrzeni bliźniaki idealne dla dużych rodzin oraz osób ceniących sobie przestronność i sporą ilość wolnego miejsca. Zlokalizowane na kameralnych, starannie zaprojektowanych i przemyślanych osiedlach oferują swoim mieszkańcom wszystko, co niezbędne do komfortowego mieszkania oraz aktywnego spędzania wolnego czasu.

Partnerem artykułu jest Invest House oferująca: domy Swoszowice – więcej na Invest-House.com.pl.

0 0 votes
Oceń wpis

Zobacz także

Subscribe
Powiadom o
guest
Ze względu na spam wyłączona została możliwość wstawiania linków w komentarzach. Komentarze zawierające odnośniki będą kasowane.
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments