Michał Jankowiak

Materiał zewnętrzny

Urodzony 28 września 1972 roku w Tychach Michał Jankowiak jest absolwentem Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie. Pisaniem wierszy zajmuje się od roku 2012. Jego córki – Oliwia i Amelia – stanowiły inspirację przy tworzeniu poezji dziecięcej.

Wierszyki Michała Jankowiaka czytają przedszkolaki oraz uczniowie w placówkach edukacyjnych w całej Polsce. Utwory autora ukazały się w podręcznikach „Figlarna Kredka” dla polskich dzieci w Anglii.

W 2014 roku Michał Jankowiak debiutował tomikiem poezji dla dzieci pt: „Dzieciaki Zwierzaki”, natomiast w roku 2018 ukazał się rymowany utwór jego autorstwa zatytułowany „Baśń o Trolinku”.
„Dzieciaki Zwierzaki” (Warszawska Firma Wydawnicza, 2014 – zbiór wierszy dla dzieci)
„Baśń o Trolinku” (Wydawnictwo Petrus, 2018 – ekscytująca pisana wierszem baśń dla dzieci)

Wybierz interesujący Cię wiersz:

Więcej wierszy tego autora znajdziecie na stronie: http://wierszykidladzieci.pl/jankowiak/

Używamy cookies w celu personalizacji treści oraz reklam, udostępniania funkcji mediów społecznościowych oraz analizowania ruchu w Internecie. Przejdź dalej aby wyrazić zgodę na korzystanie z powyższych technologii i na przetwarzanie przez nasz serwis oraz naszych Partnerów Twoich danych osobowych zbieranych w celach marketingowych. Zgoda jest dobrowolna i możesz ją w dowolnym momencie wycofać w ustawieniach przeglądarki. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania Twoich danych oraz lista Partnerów znajdują się w Polityce prywatności strony. Zgoda Polityka prywatności

Polityka prywatności i cookies