Wakacyjna podróż po Europie i okolicach – gdzie warto zajrzeć?

Materiał zewnętrzny

Choć zazwyczaj gdy myślimy o wakacjach za granicą, mamy przed oczami piękne plaże odległych, egzotycznych krajów, nie oznacza to jednak, że musimy podróżować bardzo daleko, aby tego doświadczyć. Istnieje wiele miejsc w Europie i jej najbliższych okolicach, które są równie piękne, równie upalne i równie mocno warte odwiedzenia. W którą stronę powinniśmy zatem przejechać palcem po mapie? Czy warto zdecydować się na wycieczkę po kontynencie w ramach biura podróży?

1. Zarówno zachód, jak i wschód
2. Nie zapomnij także o południu
3. Czy warto jechać z biurem podróży?

Zarówno zachód, jak i wschód

Europa jest piękna i zróżnicowana – to nie podlega dyskusji. W obrębie naszego rodzimego kontynentu każdy znajdzie coś dla siebie, niezależnie od tego, czy preferujemy zwiedzanie zabytków, kontakt z naturą czy urlop na sportowo. W przypadku, gdy zaliczamy się do tej pierwszej grupy, dobrymi kierunkami będą takie miejsca jak Francja: https://dreamtours.pl/wakacje/francja, Rzym, Florencja, Budapeszt czy wielkie miasta Hiszpanii. Warto także zainteresować się Słowenią: https://dreamtours.pl/wakacje/slowenia. Z kolei gdy fascynuje nas historia wyrobu dobrych alkoholi, możemy skusić się na Gruzję i jej bogatą tradycję winiarską: https://dreamtours.pl/wakacje/gruzja.

 

Nie zapomnij także o południu

W przypadku fanów natury i wakacji na sportowo, wspomniane destynacje również nie zawiodą: Lazurowe Wybrzeże czy południe Włoch to idealne miejsce dla amatorów sportów wodnych. Ciekawym kierunkiem jest także Malta: https://dreamtours.pl/wakacje/malta – również idealne miejsce do aktywnego wypoczynku, ale także do tego bardziej leniwego, gdy po prostu zależy nam na spędzeniu przyjemnie czasu na plaży, opalając się i kąpiąc w Morzu Śródziemnym.

 

Czy warto jechać z biurem podróży?

Wyjazd z tour operatorem zazwyczaj jest bardziej zorganizowany, niż gdy jedziemy sami. W przypadku kierunków egzotycznych wybór wyjazdu z biurem jest o tyle lepszy, że zawsze mamy dostęp do osoby, która zna lokalny język – w wielu krajach, nawet w Europie, angielski nie zawsze jest powszechnie znany. Biura podróży, takie jak np. https://dreamtours.pl/, nie tylko zapewniają nam pomoc w dogadaniu się, ale także wskazują, gdzie i co warto jest zwiedzać, jeżeli lubimy w ten sposób spędzać czas.

 

Wyjazd za granicę to zawsze niesamowite przeżycie, które potem długo wspominamy i nierzadko pragniemy powtórzyć. Wybierając kierunki Europejskie w ramach wakacji z biurem podróży nie tylko czujemy się pewniej, niż samopas, ale także możemy odwiedzić najciekawsze miejsca w okolicy, którą wybraliśmy na urlop.

0 0 votes
Oceń wpis

Zobacz także

Subscribe
Powiadom o
guest
Ze względu na spam wyłączona została możliwość wstawiania linków w komentarzach. Komentarze zawierające odnośniki będą kasowane.
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments