Trendy w Fakturowaniu

Materiał zewnętrzny

Czy fakturowanie może być trendy? Tak, jeżeli jest prowadzone z użyciem prostego w obsłudze i nowoczesnego zarazem oprogramowania. Który program będzie najlepszy? Przyjrzyjmy się rozwiązaniom, które oferuje MEGA-TECH, znany producent programów takich jak Faktura Small Business czy Faktura Small Business Handel.

Co jest na czasie?

Fakturowanie różne ma oblicza. Jak być na czasie jeżeli chodzi o wystawianie dokumentów? Na pewno konieczny jest dobry program do wystawiania faktur. Oprogramowanie, które stworzyła firma MEGA-TECH są trendy, ale dlaczego? Przede wszystkim rozwiązania, które zastosowano zarówno w programie Faktura Small Business jak i Faktura Small Business Handel są dostosowane do obowiązujących przepisów. Programy wciąż są aktualizowane i ulepszane o nowe funkcjonalności. Użytkownik z ich pomocą może np. przygotować potrzebne pliki JPK. Producent zapowiada także, że program będzie dostosowany do zmian w zakresie split payment. Użytkownicy wystawią więc faktury zgodne z mechanizmem podzielonej płatności. Te programy do faktur to narzędzia do pracy zarówno dla czynnych jak i zwolnionych podatników VAT. Ciekawą funkcjonalnością jest możliwość pracy wielostanowiskowej. Korzystających może być wielu dzięki wspólnej bazie danych. Takie rozwiązanie zapobiega duplikacji wprowadzanych do programów informacji. Oprogramowania te są na czasie również z uwagi na możliwość wystawiania faktur w obcych walutach i drukowania ich w obcym języku. Programy automatycznie pobierają średni kurs waluty z NBP. Ponad to wystawione dokumenty można szybko wysyłać do kontrahentów e-mailem, czy eksportować je do znanych programów księgowych.

Funkcje znane od lat

Niektóre funkcjonalności są znane od lat i ciągle doceniane przez użytkowników. W programach Faktura Small Business i Faktura Small Business Handel można dowolnie personalizować wygląd dokumentów dodając np. własną pieczątkę czy logo. Korzystający może modyfikować widok wyświetlanych kolumn i szybko wyszukiwać potrzebne dokumenty, czy kontrahentów korzystając z dobrze działającej wyszukiwarki. Możliwe jest także wystawianie podstawowych rodzajów faktur jak: faktura VAT, bez VAT, faktura korekta, faktura proforma, nota, uproszczona, końcowa, zaliczkowa, WDT, faktura VAT marża i wiele więcej. Oprogramowania pozwalają także generować paragony czy dowody sprzedaży. W programie Faktura Small Business Handel korzystający dodatkowo przygotuje i wprowadzi dokumenty magazynowe, kasowe i zakupowe. Programy pozwalają wystawiać i wysyłać faktury cykliczne, seryjnie drukować wiele dokumentów czy tworzyć przydatne kartoteki towarów i klientów.

Bycie na czasie ze wszystkimi aktualizacjami prawnymi jest bardzo trudne, dlatego tak ważne jest korzystanie z nowoczesnego programu do fakturowania. Programy oferowane przez MEGA-TECH są sprawdzone i cenione za swoje funkcjonalności. Z nimi można szybko przygotować potrzebne dokumenty i wiele więcej.

0 0 votes
Oceń wpis

Zobacz także

Subscribe
Powiadom o
guest
Ze względu na spam wyłączona została możliwość wstawiania linków w komentarzach. Komentarze zawierające odnośniki będą kasowane.
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments