Szukasz komfortowego noclegu? Odwiedź Rancho pod Bocianem

Materiał zewnętrzny

Hotele, pensjonaty i ośrodki wypoczynkowe od niedawna mogą znowu oferować swoje usługi. Rancho pod Bocianem również jest gotowe na przyjazd gości, a jest to miejsce na tyle atrakcyjne, że każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Dlaczego warto wpaść tutaj z wizytą?

Idealna miejscówka na imprezy okolicznościowe

W Rancho bez problemu da się zorganizować wesele, jubileusz, huczne urodziny oraz każdą inną dużą imprezę okolicznościową. Na dzieci czeka plac zabaw i dodatkowe atrakcje. W ośrodku jest restauracja, a miejsc noclegowych wystarczy dla wszystkich gości, choć oczywiście wcześniej trzeba zrobić rezerwację – szczegóły można znaleźć na ranchopodbocianem.pl.

Wieczór kawalerski bądź panieński? I w tym przypadku Rancho będzie strzałem w dziesiątkę, a jeśli grupa znajomych woli pobawić się tylko w swoim gronie, można wynająć komfortowy domek weekendowy, co zapewni wszystkim gościom pełną swobodę i prywatność.

Ciekawa propozycja dla firmy

Firmy znów zaczynają organizować wyjazdy integracyjne i służbowe, a Rancho pod Bocianem jest bardzo dobrze przygotowane do obsługi takich grup. Na miejscu można liczyć nie tylko na wygodny nocleg – na terenie ośrodka znajdują się nowoczesne sale konferencyjne, przystosowane do organizacji szkoleń, odczytów i dużych zebrań pracowniczych. Sale są wyposażone w cały niezbędny sprzęt, a w razie potrzeby można liczyć na wsparcie pracowników ośrodka.

Czas wolny warto spędzić na świeżym powietrzu i także pod tym względem Rancho ma wiele do zaoferowania – są tu rozległe tereny rekreacyjne, boiska, strzelnica, park linowy, tory do jazdy quadami, plac do gry w paintballa. Na zewnątrz działa restauracja plenerowa, w której można zorganizować grilla albo ognisko z pieczeniem kiełbasek.

Jak trafić do Rancho pod Bocianem?

Ośrodek leży w Przypkach, miejscowości oddalonej od Warszawy o około 20 km. Najwygodniej jest tu dojechać samochodem – przed ośrodkiem jest duży, strzeżony parking. Większe grupy mogą przyjechać wynajętym autokarem.

Ze względu na duże zainteresowanie, osobom prywatnym także rekomenduje się wcześniejszą rezerwację, zwłaszcza gdy wizyta planowana jest na weekend. W Rancho zatrzymać się może obecnie każdy, obostrzenia nie dotyczą już celu wizyty, a tylko maksymalnego obłożenia w danym miejscu.

5 1 vote
Oceń wpis

Zobacz także

Subscribe
Powiadom o
guest
Ze względu na spam wyłączona została możliwość wstawiania linków w komentarzach. Komentarze zawierające odnośniki będą kasowane.
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments