Szkoła języka niemieckiego – Kraków i jego możliwości w zakresie nauki języków

Materiał zewnętrzny

Znajomość języka niemieckiego ma niebagatelne znaczenie w sferze zawodowej i biznesowej. Biegłe posługiwanie się językiem angielskim to w dzisiejszych czasach nie tylko wymóg, ale wręcz oczywistość. Warto zatem zadbać także o naukę kolejnego języka, którego znajomość znacznie podniesie twoje kompetencje i otworzy przed tobą nowe możliwości. Jeżeli mieszkasz w Małopolsce lub okolicach, to z pewnością właśnie na tym terenie interesuje cię szkoła języków obcych. Kraków ma do zaoferowania naukę języka w instytucie austriackim. Dlaczego warto? Dowiesz się z naszego artykułu.

1. Instytut austriacki – Kraków i nauka języka niemieckiego

2. Szkoła języka niemieckiego – Kraków oferuje innowacyjne metody i zajęcia

Instytut austriacki – Kraków i nauka języka niemieckiego

Jeżeli chodzi o język niemiecki kraków ma do zaoferowania szeroką ofertę edukacyjną. Warto zapoznać się z propozycją Instytutu Austriackiego, który jest oficjalną placówką Republiki Austrii. Efektywną, a przede wszystkim dopasowaną do indywidualnych potrzeb kursanta, naukę zapewni właśnie Instytut Austriacki. Kraków to miejsce, w którym można nauczyć się języka niemieckiego tak, by biegle się nim posługiwać. Oferta obejmuje zajęcia nie tylko dla dorosłych, ale także dla dzieci i młodzieży. Tryb i przebieg zajęć jest oczywiście odpowiednio dostosowany do każdej z grup wiekowych. Same zajęcia odbywają się zaś w grupach lub indywidualnie. Instytut dysponuje także ofertą, skierowana do firm i szkół. Jak widać – Kraków nauką języka niemieckiego stoi. Wystarczy tylko wiedzieć, gdzie można zdobyć najwyższej jakości wiedzę.

Szkoła języka niemieckiego – Kraków oferuje innowacyjne metody i zajęcia

Działający w Krakowie Instytut Austriacki oferuje szeroką gamę zajęć, spośród których każdy zainteresowany może wybrać odpowiadający mu rodzaj zajęć. Przyswojenie języka niemieckiego, kursy przygotowujące do certyfikatów, kursy języka specjalistycznego – wszystko to zapewnia swoim kursantom szkoła języka niemieckiego. Kraków to miejsce, w którym możesz rozpocząć swoją przygodę z tym językiem, doszlifować posiadane już umiejętności bądź zdobyć niezbędny do rozwoju zawodowego certyfikat. Instytut stanowi centrum takich egzaminów, jak: Österreichische Sprachdiplom Deutsch (ÖSD) lub European Business Competence* Licence (EBC*L). Kursanci zdobywają wiedzę, posiłkując się innowacyjnymi podręcznikami, a także autorskimi materiałami Instytutu. Na zajęciach można także zapoznać się ze specyfiką języka w niemieckim, austriackim i szwajcarskim wariancie językowym.

0 0 votes
Oceń wpis

Zobacz także

Subscribe
Powiadom o
guest
Ze względu na spam wyłączona została możliwość wstawiania linków w komentarzach. Komentarze zawierające odnośniki będą kasowane.
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments