SMART KID BELT – Pasy zastępujące fotelik i podkładkę

Materiał zewnętrzny

Wybierając się w dalszą podróż ze swoimi najbliższymi, powinniśmy zawsze mieć na uwadze odpowiednie zabezpieczenie naszych dzieci. Na krajowym rynku dostępnych jest wiele urządzeń mających na celu zapewnienie bezpieczeństwa maluchom, od fotelików i podstawek, po różne urządzenia przytrzymujące np. siedziska samochodowe. Jednym z takich urządzeń przytrzymujących są pasy Smart Kid Belt znane lepiej jako innowacyjna i szeroko dostępna, bezpieczna alternatywa dla fotelików i podstawek samochodowych.

CERTYFIKATY BEZPIECZEŃSTWA SMART KID BELT

Urządzenie zabezpieczające Smart Kid Belt posiada szereg dpowiednich certyfikatów –  ECE 4404, FMVSS213, CMVSS213 oraz badaniami CPSC, CPSIC.
Korzystając z innowacyjnego rozwiązania Smart Kid Belt, możemy być pewni, że mechanizm jego działania jest zgodny z przepisami ruchu drogowego (art. 39 Kodeksu Drogowego pkt. 3) nie tylko w Polsce, lecz w innych krajach objętych certyfikacjami (cała Europa).

Zalety urządzenia Smart Kid Belt

Główną zaletą urządzenia zabezpieczającego Smart Kid Belt jest niewątpliwie jego łatwość w przenoszeniu. Możemy bez problemu zabrać je wszędzie ze sobą. Dzięki jego lekkości i niewielkim rozmiarom nie będzie stanowić dla nas problemu podczas przesiadania się do innego samochodu, taksówki czy wsiadając do autobusu. Podróż z trójką dzieci na tylnym siedzeniu będzie również łatwiejsza niż w przypadku zamontowanych fotelików czy podstawek, gdzie nie byłoby miejsca dla 3 osób – nawet w wieku przedszkolnym. Kolejną z zalet jest przystępność cenowa i łatwość w zakupie, gdyż jego dostępność w różnych punktach sprzedaży jest ogromna. Możemy z łatwością zakupić urządzenie w lokalizacjach takich jak: stacje paliw, księgarnie typu Empik czy sklepy z artykułami dziecięcymi takimi jak Smyk.

Gdzie kupić Smart Kid Belt?

Pasy Smart Kid Belt są ogólnodostępne w Polsce. Jej producent – firma Smart Kid S.A. dystrybuuje urządzenie online na własnej stronie internetowej smartkidbelt.com. W internecie pasy można zamówić w wielu sklepach internetowych. Portal Ceneo.pl umożliwia zakup Smart Kid Belt w 22 sklepach online – od typowych ogólnobranżowek jak Ole Ole czy Neo24, przez sklepy z akcesoriami dziecięcymi – Smyk, Hula Hop i Tomi, kończąc na niepodziewanie… księgarniach internetowych, których przedstawicielami są m.in. Sowa Książki i Bonito.pl.

Poza internetem urządzenie jest dostępne również w dużych sieciach marketowych – Carrefour i Tesco, na stacjach paliw, np. Orlen, w placówkach Poczty Polskiej, w sklepach z elektroniką Media Expert i Media Markt oraz w Smykach.

0 0 votes
Oceń wpis

Zobacz także

Subscribe
Powiadom o
guest
Ze względu na spam wyłączona została możliwość wstawiania linków w komentarzach. Komentarze zawierające odnośniki będą kasowane.
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments