Prezent na Dzień Babci

21 stycznia obchodzimy wyjątkowe święto – Dzień Babci. To doskonała okazja, aby podziękować naszym babciom za wszystko, co dla nas zrobiły. Oprócz szczerych życzeń, możemy również skusić się na jakiś drobiazg. Jakie upominki w szczególności sprawdzą się? My polecamy kwiaty. Propozycji kwiatowych kompozycji jest naprawdę wiele, na jaką warto zdecydować się? Poniżej kilka podpowiedzi. Zachęcamy do lektury!

Propozycje upominków na Dzień Babci 

Piękna kompozycja kwiatowa na Dzień Babci jest eleganckim prezentem, który z pewnością się spodoba. Do wyboru mamy kwiaty pod różną postacią, na przykład: 

  • Bukiet kwiatów ‒ bukiet kwiatów to doskonała propozycja. W zależności od preferencji, zdecydować się możemy na mały skromny bukiecik bądź przeciwnie, bardziej okazały. Do wyboru mamy też różne gatunki kwiatów w szerokiej gamie kolorystycznej, na przykład róże, słoneczniki, goździki, gerbery, alstromerie, tulipany, irysy i wiele, wiele innych.
  • Kosz kwiatowy ‒ kosz kwiatowy to bardzo okazały prezent. Podobnie jak w przypadku bukietów, wybór jest tutaj bardzo duży. Zakupić można zarówno niewielki koszyczek, jak i duży kosz ‒ kosze najczęściej wykonane są z wikliny i, gdy juz bukiet zmarnieje, można wykorzystać je do czegoś innego.  W koszu doskonale komponują się róże budyniowe, goździki, gerbery, alstromerie i oczywiście wszelkiego typu zielone dodatki. Kosze należą jednak do nieco droższych prezentów, na taki upominek może złożyć się kilkoro wnucząt. 
  • Kwiatek w doniczce ‒ kolejna propozycja to kwiaty w doniczce ‒ tutaj największą popularnością cieszą się fiołki alpejskie, storczyki, anthurium czy szkrzydłokwiaty. Kwiaty w doniczce będą przez długi czas doskonale się prezentować i na pewno sprawią babci wiele radości. 

Co oprócz kwiatów? 

Co jeszcze można podarować babci? Doskonałym dodatkiem do kwiatów z pewnością będzie coś słodkiego ‒ najpierw jednak upewnijmy się, czy nasza babcia może jeść słodycze. Jeśli tak, możemy pokusić się o czekoladę bądź bombonierkę. Oczywiście słodycze to nie jedyna propozycja. Pokusić się również można o:

  • kosz owoców
  • zestaw kawy i herbaty
  • elegancki wazon ‒ będzie idealny do zakupionych kwiatów. 

Poczta kwiatowa

Doskonale wiemy, że nie każdy ma możliwość odwiedzenia babci w tym ważnym dniu. W takim przypadku można skorzystać z pomocy poczty kwiatowej. Wystarczy kilka kliknięć, aby wybrać piękny upominek. Kurier dostarczy prezent pod wskazany adres. Taka niespodzianka z pewnością sprawi babci wiele radości. 

Znicze i wiązanki 

Warto też wspomnieć o tym, że niektóre babcie odeszły już z tego świata. Jeśli tylko mamy taką możliwość, dobrze abyśmy zakupili znicze i kwiaty i udali się na cmentarz. Takim gestem uczcimy pamięć bliskiej nam osoby. 

Podsumowanie

Dzień Babci to wyjątkowe święto i z całą pewnością warto o nim pamiętać. Doskonałym upominkiem dla babci będzie bukiet kwiatów, kosz, kwiatowy, kwiat w doniczce, a także coś słodkiego czy zdrowe owoce. Jeśli nie możemy w tym dniu odwiedzić naszej babci, rozwiązaniem będzie pomoc poczty kwiatowej. Pamiętajmy też o babciach, których już nie ma wśród nas – dobrze tego dnia udać się na cmentarz. 

0 0 votes
Oceń wpis
Subscribe
Powiadom o
guest
Ze względu na spam wyłączona została możliwość wstawiania linków w komentarzach. Komentarze zawierające odnośniki będą kasowane.
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments