Pożyczki online bez weryfikacji – czy warto z nich skorzystać?

Pożyczki online bez weryfikacji cieszą się dużą popularnością wśród osób poszukujących szybkiego finansowania. Na czym dokładnie polegają? Dlaczego warto z nich skorzystać? Dowiedz się z poniższego artykułu.

--- REKLAMA ---
  1. Pożyczki pozabankowe bez weryfikacji – co to jest?
  2. Zalety pożyczek bez weryfikacji

Pożyczki pozabankowe bez weryfikacji – co to jest?

Pożyczki bez weryfikacji to rodzaj produktu finansowego, który pozwala klientowi na szybkie otrzymanie wnioskowanej kwoty pieniężnej. Są one udzielane w sprawny i prosty sposób przez internet. Odbywają się bez weryfikacji, czyli po prostu sprawdzenia klienta. W przypadku tradycyjnych pożyczek albo kredytów, klient musi przejść proces weryfikacji, czyli stwierdzenia, czy jest on rzeczywiście osobą, za którą się podaje. Weryfikację można przeprowadzić na kilka sposobów. Bardzo często jest to przedstawienie zaświadczenia o dochodach, okazanie dowodu osobistego albo sprawdzenia klienta w bazach kredytowych KRD, ERIF oraz BIK. Coraz częściej spotykanym sposobem jest weryfikacja za pomocą usług Instantor.

Bardzo popularna jest też weryfikacja telefoniczna albo poprzez przelew bankowy. Na czym polega ten ostatni sposób? Weryfikacja poprzez przelew to po prostu przesłanie przez klienta drobnej kwoty (zazwyczaj jest to 1 grosz albo 1 zł) na wskazane przez instytucję pozabankową konto. W ten sposób firma stwierdza, czy rzeczywiście konto należy do wnioskodawcy i czy jest on w ten sposób osobą godną zaufania.

Zalety pożyczek bez weryfikacji

Tradycyjny proces wnioskowania o pożyczkę, czyli z weryfikacją, bywa niestety długi. Mimo że wiele firm pożyczkowych chwali się, że u nich proces ten trwa nawet kilkanaście minut, to często rzeczywistość okazuje się inna. Kwadrans od momentu złożenia wniosku do uzyskania pożyczki obejmuje zazwyczaj osoby, które już kolejny raz biorą pożyczkę w danej firmie, czyli zostały już przez nią wcześniej zweryfikowane i są według instytucji godne zaufania. Aby uniknąć przedłużającego się procesu weryfikacyjnego, osoby, które wnioskują o pożyczkę pierwszy raz i którym bardzo zależy na czasie, mogą zdecydować się na pożyczki bez przelewu weryfikacyjnego 1gr. Rozwiązanie to sprawdzi się też w przypadku osób, które mają negatywną w historię w bazach BIK. To oznacza, że mają w niej widoczne dłuższe spóźnienia dotyczące spłaty poprzednich pożyczek albo kredytów u innych pożyczkodawców. Decydując się więc na pożyczkę bez weryfikacji, mogą uniknąć procesu sprawdzania ich w bazach, a także konieczności przesyłania dodatkowych dokumentów tożsamości czy przeprowadzania rozmów telefonicznych.

Więcej informacji na temat pożyczek bez weryfikacji znajdziesz na polecanej stronie https://helppozyczka.pl/pozyczki-online-bez-weryfikacji/.

REKLAMA
REKLAMA
0 0 votes
Oceń wpis
Subscribe
Powiadom o
guest
Ze względu na spam wyłączona została możliwość wstawiania linków w komentarzach. Komentarze zawierające odnośniki będą kasowane.
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments