Wiersze Internautów

Nuda

Kiedy na dworze deszcz pada i nie ma z kim pogadać nuda cię dopada i przestać nie lada. Myślisz sobie ,, ale nuda " nudne szafki, nudne okna nudna ściana cała mokra. Chcesz oglądać telewizję ale... pilot za daleko, chcesz gotować ale... podgrzać trzeba mleko. Nuda cię dopadła przestać nie chce ? Zacznij pisać wiersze to jej się odechce.

Autor:

Kasia Buk

_____________________
Dodatkowy opis autora:
Mam 10 lat także jeszcze moje wiersze nie są takie fajne czy rozbudowane szukałam wiersza o poecie i biedronce a tu nagle mi wyskoczyło żebym napisała swój wiersz więc zaczęłam coś tam pisać, wymyślać i rysować no i mi wyszedł wiersz "nuda" i jestem z niego zadowolona:)

Komentarze nie są moderowane - widzisz treści niezgodne z prawem lub nieobyczajne zgłoś ten fakt administracji serwisu.

Polecamy produkty


Najnowsze informacje

Jak kupować buty przez internet?
Zakupy internetowe stały się tak popularne, że przez sieć da się już kupić wszystko. Ubrania, jedzenie, elektronika… To już nikogo nie dziwi. Wiele osób jednak wciąż ma obawy co do kupowania przez internet butów. Czy rzeczywiście jest się czego obawiać? O czym pamiętać, decydując się na zakup obuwia w sklepie internetowym? więcej »
Jakie imprezy Polacy organizują w hotelach?
Trend organizowania różnorakich imprez i uroczystości w hotelach to dość świeża sprawa na polskim gruncie. Dotychczas, mając na względzie szlachecką i chłopską tradycję polską, wszelkiego rodzaju wydarzenia rodzinne organizowano w domach, samodzielnie przygotowując potrawy oraz powitanie dla Gości. Co się zmieniło? I w jakich kwestiach polegamy na hotelach? więcej »
Reumatyzm: jak można walczyć z tą chorobą?
Choroby o podłożu reumatycznym sprawiają wiele bólu, stanowią jednocześnie wielkie obciążenie dla naszej psychiki. Stopniowa utrata samodzielności i coraz większe problemy związane z wykonywaniem prostych czynności sprawiają, że reumatyzm może każdemu z nas poważnie utrudnić życie. więcej »
Polecamy strony: Życie jak bajka | Kolorowa Ryba | Hapi Hapi | Sportera Fitness | Opycha.pl |