Konkurs Poetycki

Materiał zewnętrzny

Kolejna edycja Konkursu Poetyckiego

Jak co roku zapraszamy wszystkich autorów, twórców, poetów zarówno niezrzeszonych, jak i członków związków twórczych do udziału w kolejnej, już XXVI edycji Ogólnopolskiego Konkursu Poetyckiego „O liść konwalii” im. Zbigniewa Herberta. Konkurs organizowany jest przez Centrum Kultury Dwór Artusa oraz Urząd Miasta Torunia.

Wszystkich twórców poezji zapraszamy do nadsyłania maksimum pięciu utworów poetyckich w czterech egzemplarzach każdy.

Tematyka oraz forma prac – dowolna.

Szczegóły i regulamin konkursu dostępny na stronie:

http://www.artus.torun.pl/aktualnosci.php?element=731&action=aktualnosci

Termin nadsyłania prac: 8 września 2012 roku, decyduje data stempla pocztowego.

Centrum Kultury Dwór Artusa w Toruniu

_____

Autor: Dwór Artusa

0 0 votes
Oceń wpis

Zobacz także

Subscribe
Powiadom o
guest
Ze względu na spam wyłączona została możliwość wstawiania linków w komentarzach. Komentarze zawierające odnośniki będą kasowane.
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Używamy cookies w celu personalizacji treści oraz reklam, udostępniania funkcji mediów społecznościowych oraz analizowania ruchu w Internecie. Przejdź dalej aby wyrazić zgodę na korzystanie z powyższych technologii i na przetwarzanie przez nasz serwis oraz naszych Partnerów Twoich danych osobowych zbieranych w celach marketingowych. Zgoda jest dobrowolna i możesz ją w dowolnym momencie wycofać w ustawieniach przeglądarki. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania Twoich danych oraz lista Partnerów znajdują się w Polityce prywatności strony. Zgoda Polityka prywatności

Polityka prywatności i cookies