Wiersze Internautów - Autor: Kasia Buk - e-mail: zuziamro100@gmail.com

Nuda

Kiedy na dworze deszcz pada i nie ma z kim pogadać nuda cię dopada i przestać nie lada. Myślisz sobie ,, ale nuda " nudne szafki, nudne okna nudna ściana cała mokra. Chcesz oglądać telewizję ale... pilot za daleko, chcesz gotować ale... podgrzać trzeba mleko. Nuda cię dopadła przestać nie chce ? Zacznij pisać wiersze to jej się odechce.

_____________________
Dodatkowy opis autora:
Mam 10 lat także jeszcze moje wiersze nie są takie fajne czy rozbudowane szukałam wiersza o poecie i biedronce a tu nagle mi wyskoczyło żebym napisała swój wiersz więc zaczęłam coś tam pisać, wymyślać i rysować no i mi wyszedł wiersz "nuda" i jestem z niego zadowolona:)Komentarze nie są moderowane - widzisz treści niezgodne z prawem lub nieobyczajne zgłoś ten fakt administracji serwisu.

Polecamy produkty


Najnowsze informacje

Mapa świata na ścianie - hit czy kit?
Interesujesz się geografią, lubisz podróżować i zastanawiasz się, czy umieszczenie mapy na ścianie nie okaże się kiczem? więcej »
Paznokcie u nóg - jak o nie dbać? Czy podolog w tym pomoże?
Prawidłowa pielęgnacja stóp może zapobiec wielu chorobom, ponieważ codziennie stopy narażone są na duży wysiłek podtrzymywania swojego ciała powinno się bardzo uważnie je obserwować aby w zarodku zapobiec ewentualnym schorzeniom. Podstawą jest pedicure, odpowiednio przycięte paznokcie zapobiegają poważnym problemom zdrowotnym jak wrastanie paznokci, łamliwość płytki. więcej »
Czerwcowe wydarzenia i imprezy w Narodowym Forum Muzyki
Narodowe Forum Muzyki imienia Witolda Lutosławskiego to jedna z flagowych instytucji kulturalnych Wrocławia. Jest to także nowoczesny obiekt muzyczny z czterema wielofunkcyjnymi salami koncertowymi. Narodowe Forum Muzyki przyciąga nie tylko melomanów - budynek jest przeznaczony także do zwiedzania ze względu na jego imponującą architekturę oraz przestrzenie wystawiennicze. Dowiedz się jakie imprezy i wydarzenia muzyczne odbędą się w NFM w najbliższej przyszłości! więcej »
Polecamy strony: Okiem Blondynki | ACT-Natural | Old Timers Garage | Opycha.pl | Sportera Fitness |