Wiersze Internautów

Na granicy przepaści gdzieś zgubił się blask.

Ciężko patrzę w przód widząc koło siebie tyle rozłożonych kłód. Każda pod nogi mi wpada,że za każdym razem upadam. Wstaje słabsza, oszołomiona że znowu upadłam. Ostatnia była najgorsza wbiła drzazgi doprowadzając do porazki.
Przegrałam z walką o dawne marzenia wiązały się z miłością zyskanymi wzlotami. A teraz ? Poddałam się kończąc... to można było nazwać lepszym światem. Który zniknął jak rozwiany piasek. Straciłam gościa co miał mnie za skarba. W sercu zrobiłam dziurę pod nogi kopnelam klode. Tak to wszystko się zdarzyło bez wytłumaczenia. Drzazga zabiera ostatni wdech w płuca wziety, już go nie wypuszczę by chwilę dłużej na tej ziemii przeżyć.
cofnąć sie w czasie, pozmieniać bo teraz w duszy placze.
Zabiła się jak bestia co uczucia wyżera. Zostały po niej tylko blizny co na twarzy ukrywa je każdy.

Autor:

Myhardlife20

_____________________
Dodatkowy opis autora:
Z sera oddałam czastke bólu, który mnie wykańcza. Chociaż tak mogę krzyczeć w pisaniu

Komentarze nie są moderowane - widzisz treści niezgodne z prawem lub nieobyczajne zgłoś ten fakt administracji serwisu.

Polecamy produkty


Najnowsze informacje

Jak kupować buty przez internet?
Zakupy internetowe stały się tak popularne, że przez sieć da się już kupić wszystko. Ubrania, jedzenie, elektronika… To już nikogo nie dziwi. Wiele osób jednak wciąż ma obawy co do kupowania przez internet butów. Czy rzeczywiście jest się czego obawiać? O czym pamiętać, decydując się na zakup obuwia w sklepie internetowym? więcej »
Jakie imprezy Polacy organizują w hotelach?
Trend organizowania różnorakich imprez i uroczystości w hotelach to dość świeża sprawa na polskim gruncie. Dotychczas, mając na względzie szlachecką i chłopską tradycję polską, wszelkiego rodzaju wydarzenia rodzinne organizowano w domach, samodzielnie przygotowując potrawy oraz powitanie dla Gości. Co się zmieniło? I w jakich kwestiach polegamy na hotelach? więcej »
Reumatyzm: jak można walczyć z tą chorobą?
Choroby o podłożu reumatycznym sprawiają wiele bólu, stanowią jednocześnie wielkie obciążenie dla naszej psychiki. Stopniowa utrata samodzielności i coraz większe problemy związane z wykonywaniem prostych czynności sprawiają, że reumatyzm może każdemu z nas poważnie utrudnić życie. więcej »
Polecamy strony: ACT-Natural | Medycyna estetyczna | Spice Things Up | Kolorowa Ryba | ArtMe Ręcznie robiona biżuteria |