Wiersze Internautów

Kat

Niech ten tłum zaczeka.
Blagam i proszę aby kat sie wstrzymał. Chce rozróżnić pojedyncze głosy w tym tłumie krzyków. Topór wznosić sie zaczyna.
Nadzieja krzyczy iz nigdy nie gościłem jej w mych progach. Wiara żal ma iż zbyt mało jej oddałem. Dwie siostry Złość i Cierpienie przekrzykuja tłum., słowami którym sensu brak.
Topór w połowie drogi jest.
Szczęście rozpaczliwie krzyczy by przyciągnąć mą uwagę. Miłość obok milcząco stoji. Na niej zatrzymuję wzrok. Gniew bez sprawiedliwości oczekuje kary. Nienawiść chce tylko znaleźć cel.
A Moj kat w połowie drogi wstrzymał cios. Krzyki tłumu. Potrafię rozróżnić każdy głos. Krzyk tłumu aby zdecydować czy kat zada cios.
I choć ma maskę ja wiem kim jest.i choc on ma topór to ja decyduję czy nazwę go życie czy śmierć

Autor:

Gosia

_____________________
Dodatkowy opis autora:


Komentarze nie są moderowane - widzisz treści niezgodne z prawem lub nieobyczajne zgłoś ten fakt administracji serwisu.

Polecamy produkty


Najnowsze informacje

Jak kupować buty przez internet?
Zakupy internetowe stały się tak popularne, że przez sieć da się już kupić wszystko. Ubrania, jedzenie, elektronika… To już nikogo nie dziwi. Wiele osób jednak wciąż ma obawy co do kupowania przez internet butów. Czy rzeczywiście jest się czego obawiać? O czym pamiętać, decydując się na zakup obuwia w sklepie internetowym? więcej »
Jakie imprezy Polacy organizują w hotelach?
Trend organizowania różnorakich imprez i uroczystości w hotelach to dość świeża sprawa na polskim gruncie. Dotychczas, mając na względzie szlachecką i chłopską tradycję polską, wszelkiego rodzaju wydarzenia rodzinne organizowano w domach, samodzielnie przygotowując potrawy oraz powitanie dla Gości. Co się zmieniło? I w jakich kwestiach polegamy na hotelach? więcej »
Reumatyzm: jak można walczyć z tą chorobą?
Choroby o podłożu reumatycznym sprawiają wiele bólu, stanowią jednocześnie wielkie obciążenie dla naszej psychiki. Stopniowa utrata samodzielności i coraz większe problemy związane z wykonywaniem prostych czynności sprawiają, że reumatyzm może każdemu z nas poważnie utrudnić życie. więcej »
Polecamy strony: Życie jak bajka | MiniMili.pl | Kosą po patelni | Hapi Hapi | Opycha.pl |