Wiersze Internautów

Mury Koloseum

ruchomy szelest słów
sprzedani bracia znów
sprzedane siostry

trwożąc się krzykiem
własnym cieniem
i wykradając ciasne marzenia

ruchome oczy marzenia tkają
a inne jeszcze obok stawiają
Mury Koloseum

a przejść się obok nie da
bezwiednie plany przednie
tak ciasne Twóczości własne

Autor:

Piotr Bielecki

_____________________
Dodatkowy opis autora:
cóż natrafiłem na stronę gdzie ludzie dzielą się twórczością spojrzeniem humanistycznym mnie też pociąga filozofia,historia,egzystencjalizm Pozwoliłem podzielić się czymś od siebie a co wyjdzie z tego???

Komentarze nie są moderowane - widzisz treści niezgodne z prawem lub nieobyczajne zgłoś ten fakt administracji serwisu.

Polecamy produkty


Najnowsze informacje

Jak kupować buty przez internet?
Zakupy internetowe stały się tak popularne, że przez sieć da się już kupić wszystko. Ubrania, jedzenie, elektronika… To już nikogo nie dziwi. Wiele osób jednak wciąż ma obawy co do kupowania przez internet butów. Czy rzeczywiście jest się czego obawiać? O czym pamiętać, decydując się na zakup obuwia w sklepie internetowym? więcej »
Jakie imprezy Polacy organizują w hotelach?
Trend organizowania różnorakich imprez i uroczystości w hotelach to dość świeża sprawa na polskim gruncie. Dotychczas, mając na względzie szlachecką i chłopską tradycję polską, wszelkiego rodzaju wydarzenia rodzinne organizowano w domach, samodzielnie przygotowując potrawy oraz powitanie dla Gości. Co się zmieniło? I w jakich kwestiach polegamy na hotelach? więcej »
Reumatyzm: jak można walczyć z tą chorobą?
Choroby o podłożu reumatycznym sprawiają wiele bólu, stanowią jednocześnie wielkie obciążenie dla naszej psychiki. Stopniowa utrata samodzielności i coraz większe problemy związane z wykonywaniem prostych czynności sprawiają, że reumatyzm może każdemu z nas poważnie utrudnić życie. więcej »
Polecamy strony: Spice Things Up | MiniMili.pl | Opycha.pl | ArtMe Ręcznie robiona biżuteria | Medycyna estetyczna |