Wiersze Internautów

Daruję ci..

Daruję ci w prezencie szum morza I lśnienie słońca na fali Ciepło złotego piasku I cienie statków w oddali. I okruch bursztynu wśród muszli Miodowo patrzący na świat Taki zupełnie inny Niż ten sprzed tysiąca lat. I zapach algi na brzegu Co w głębiach prześniła swe sny I słoną bryzę na twarzy Co czasem smakuje jak łzy.

Autor:

Liliana M.Sz.

_____________________
Dodatkowy opis autora:
ekonomistka, na przekór niewesołej rzeczywistości światem zachwycona.

Komentarze nie są moderowane - widzisz treści niezgodne z prawem lub nieobyczajne zgłoś ten fakt administracji serwisu.

Polecamy produkty


Najnowsze informacje

Reumatyzm: jak można walczyć z tą chorobą?
Choroby o podłożu reumatycznym sprawiają wiele bólu, stanowią jednocześnie wielkie obciążenie dla naszej psychiki. Stopniowa utrata samodzielności i coraz większe problemy związane z wykonywaniem prostych czynności sprawiają, że reumatyzm może każdemu z nas poważnie utrudnić życie. więcej »
Mapa świata na ścianie - hit czy kit?
Interesujesz się geografią, lubisz podróżować i zastanawiasz się, czy umieszczenie mapy na ścianie nie okaże się kiczem? więcej »
Paznokcie u nóg - jak o nie dbać? Czy podolog w tym pomoże?
Prawidłowa pielęgnacja stóp może zapobiec wielu chorobom, ponieważ codziennie stopy narażone są na duży wysiłek podtrzymywania swojego ciała powinno się bardzo uważnie je obserwować aby w zarodku zapobiec ewentualnym schorzeniom. Podstawą jest pedicure, odpowiednio przycięte paznokcie zapobiegają poważnym problemom zdrowotnym jak wrastanie paznokci, łamliwość płytki. więcej »
Polecamy strony: ACT-Natural | Hapi Hapi | ArtMe Ręcznie robiona biżuteria | Old Timers Garage | MiniMili.pl |