Wiersze Internautów

Daruję ci..

Daruję ci w prezencie szum morza I lśnienie słońca na fali Ciepło złotego piasku I cienie statków w oddali. I okruch bursztynu wśród muszli Miodowo patrzący na świat Taki zupełnie inny Niż ten sprzed tysiąca lat. I zapach algi na brzegu Co w głębiach prześniła swe sny I słoną bryzę na twarzy Co czasem smakuje jak łzy.

Autor:

Liliana M.Sz.

_____________________
Dodatkowy opis autora:
ekonomistka, na przekór niewesołej rzeczywistości światem zachwycona.

Komentarze nie są moderowane - widzisz treści niezgodne z prawem lub nieobyczajne zgłoś ten fakt administracji serwisu.

Polecamy produkty


Najnowsze informacje

Jak kupować buty przez internet?
Zakupy internetowe stały się tak popularne, że przez sieć da się już kupić wszystko. Ubrania, jedzenie, elektronika… To już nikogo nie dziwi. Wiele osób jednak wciąż ma obawy co do kupowania przez internet butów. Czy rzeczywiście jest się czego obawiać? O czym pamiętać, decydując się na zakup obuwia w sklepie internetowym? więcej »
Jakie imprezy Polacy organizują w hotelach?
Trend organizowania różnorakich imprez i uroczystości w hotelach to dość świeża sprawa na polskim gruncie. Dotychczas, mając na względzie szlachecką i chłopską tradycję polską, wszelkiego rodzaju wydarzenia rodzinne organizowano w domach, samodzielnie przygotowując potrawy oraz powitanie dla Gości. Co się zmieniło? I w jakich kwestiach polegamy na hotelach? więcej »
Reumatyzm: jak można walczyć z tą chorobą?
Choroby o podłożu reumatycznym sprawiają wiele bólu, stanowią jednocześnie wielkie obciążenie dla naszej psychiki. Stopniowa utrata samodzielności i coraz większe problemy związane z wykonywaniem prostych czynności sprawiają, że reumatyzm może każdemu z nas poważnie utrudnić życie. więcej »
Polecamy strony: Opycha.pl | Kosą po patelni | Medycyna estetyczna | Old Timers Garage | Okiem Blondynki |