Wiersze Internautów

Bawią się...

Bawią się..
Bawią się politycy, bawią się ambasadorzy. A lud się patrzy, a lud się trwoży. Bawią się politycy, bawią się ambasadorzy, ich kiesy w szwach pękają, na kontach zera przybywają. A lud się patrzy, a lud się trwoży. Bawią się politycy, bawią się ambasadorzy, podwyższają podatki, obniżają dochody. A lud złowrogie przybiera oblicze i nadszedł czas, że cierpliwość ludu już się skończyła i ta przedziwna demokracja im się znudziła. Bawili się politycy, bawili się ambasadorzy...Autor:

Jerzy Pawlak

_____________________
Dodatkowy opis autora:
juz dodalem

Komentarze nie są moderowane - widzisz treści niezgodne z prawem lub nieobyczajne zgłoś ten fakt administracji serwisu.

Polecamy produkty


Najnowsze informacje

Reumatyzm: jak można walczyć z tą chorobą?
Choroby o podłożu reumatycznym sprawiają wiele bólu, stanowią jednocześnie wielkie obciążenie dla naszej psychiki. Stopniowa utrata samodzielności i coraz większe problemy związane z wykonywaniem prostych czynności sprawiają, że reumatyzm może każdemu z nas poważnie utrudnić życie. więcej »
Mapa świata na ścianie - hit czy kit?
Interesujesz się geografią, lubisz podróżować i zastanawiasz się, czy umieszczenie mapy na ścianie nie okaże się kiczem? więcej »
Paznokcie u nóg - jak o nie dbać? Czy podolog w tym pomoże?
Prawidłowa pielęgnacja stóp może zapobiec wielu chorobom, ponieważ codziennie stopy narażone są na duży wysiłek podtrzymywania swojego ciała powinno się bardzo uważnie je obserwować aby w zarodku zapobiec ewentualnym schorzeniom. Podstawą jest pedicure, odpowiednio przycięte paznokcie zapobiegają poważnym problemom zdrowotnym jak wrastanie paznokci, łamliwość płytki. więcej »
Polecamy strony: Kosą po patelni | Spice Things Up | Kolorowa Ryba | Sportera Fitness | ArtMe Ręcznie robiona biżuteria |