Wiersze Internautów

Bawią się...

Bawią się..
Bawią się politycy, bawią się ambasadorzy. A lud się patrzy, a lud się trwoży. Bawią się politycy, bawią się ambasadorzy, ich kiesy w szwach pękają, na kontach zera przybywają. A lud się patrzy, a lud się trwoży. Bawią się politycy, bawią się ambasadorzy, podwyższają podatki, obniżają dochody. A lud złowrogie przybiera oblicze i nadszedł czas, że cierpliwość ludu już się skończyła i ta przedziwna demokracja im się znudziła. Bawili się politycy, bawili się ambasadorzy...Autor:

Jerzy Pawlak

_____________________
Dodatkowy opis autora:
juz dodalem

Komentarze nie są moderowane - widzisz treści niezgodne z prawem lub nieobyczajne zgłoś ten fakt administracji serwisu.

Polecamy produkty


Najnowsze informacje

Jak kupować buty przez internet?
Zakupy internetowe stały się tak popularne, że przez sieć da się już kupić wszystko. Ubrania, jedzenie, elektronika… To już nikogo nie dziwi. Wiele osób jednak wciąż ma obawy co do kupowania przez internet butów. Czy rzeczywiście jest się czego obawiać? O czym pamiętać, decydując się na zakup obuwia w sklepie internetowym? więcej »
Jakie imprezy Polacy organizują w hotelach?
Trend organizowania różnorakich imprez i uroczystości w hotelach to dość świeża sprawa na polskim gruncie. Dotychczas, mając na względzie szlachecką i chłopską tradycję polską, wszelkiego rodzaju wydarzenia rodzinne organizowano w domach, samodzielnie przygotowując potrawy oraz powitanie dla Gości. Co się zmieniło? I w jakich kwestiach polegamy na hotelach? więcej »
Reumatyzm: jak można walczyć z tą chorobą?
Choroby o podłożu reumatycznym sprawiają wiele bólu, stanowią jednocześnie wielkie obciążenie dla naszej psychiki. Stopniowa utrata samodzielności i coraz większe problemy związane z wykonywaniem prostych czynności sprawiają, że reumatyzm może każdemu z nas poważnie utrudnić życie. więcej »
Polecamy strony: ACT-Natural | Spice Things Up | Życie jak bajka | Sportera Fitness | Okiem Blondynki |