Wiersze Internautów

Krolewski kwiecie...

Krȯlewski kwiecie..
Magnolio! Marzeniem jesteṡ- teraz tylko w moich snach lub w pamięci, kiedy zamykając oczy podziwiam twoje piękno, jednak brak mi twojego czarująco- słodkiego oddechu. Spoglądam z nadzieją, kiedy się ukaże namiastka mego pożądania- pąku, który życie twoje rozpoczyna, ale czy aby ciebie przypomina? Pąkiem, z ktȯrego niespodziewanie- ukazuje się piękno, subtelność i nieskazitelność. Piękno, ktȯre zaurocza świat, ktȯre gaśnie jednak po paru dniach jak zachȯd słońca po pięknym dniu. Czemu twój czar, trwa tak krȯtko? Dobrze, że to piękno zakodowałem znów w mojej pamięci i snach- do następnego spotkania. Żegnaj krȯlewska magnolio!


Autor:

Jerzy Pawlak

_____________________
Dodatkowy opis autora:


Komentarze nie są moderowane - widzisz treści niezgodne z prawem lub nieobyczajne zgłoś ten fakt administracji serwisu.

Polecamy produkty


Najnowsze informacje

Reumatyzm: jak można walczyć z tą chorobą?
Choroby o podłożu reumatycznym sprawiają wiele bólu, stanowią jednocześnie wielkie obciążenie dla naszej psychiki. Stopniowa utrata samodzielności i coraz większe problemy związane z wykonywaniem prostych czynności sprawiają, że reumatyzm może każdemu z nas poważnie utrudnić życie. więcej »
Mapa świata na ścianie - hit czy kit?
Interesujesz się geografią, lubisz podróżować i zastanawiasz się, czy umieszczenie mapy na ścianie nie okaże się kiczem? więcej »
Paznokcie u nóg - jak o nie dbać? Czy podolog w tym pomoże?
Prawidłowa pielęgnacja stóp może zapobiec wielu chorobom, ponieważ codziennie stopy narażone są na duży wysiłek podtrzymywania swojego ciała powinno się bardzo uważnie je obserwować aby w zarodku zapobiec ewentualnym schorzeniom. Podstawą jest pedicure, odpowiednio przycięte paznokcie zapobiegają poważnym problemom zdrowotnym jak wrastanie paznokci, łamliwość płytki. więcej »
Polecamy strony: Old Timers Garage | ACT-Natural | Kolorowa Ryba | MiniMili.pl | Spice Things Up |