Wiersze Internautów

Krolewski kwiecie...

Krȯlewski kwiecie..
Magnolio! Marzeniem jesteṡ- teraz tylko w moich snach lub w pamięci, kiedy zamykając oczy podziwiam twoje piękno, jednak brak mi twojego czarująco- słodkiego oddechu. Spoglądam z nadzieją, kiedy się ukaże namiastka mego pożądania- pąku, który życie twoje rozpoczyna, ale czy aby ciebie przypomina? Pąkiem, z ktȯrego niespodziewanie- ukazuje się piękno, subtelność i nieskazitelność. Piękno, ktȯre zaurocza świat, ktȯre gaśnie jednak po paru dniach jak zachȯd słońca po pięknym dniu. Czemu twój czar, trwa tak krȯtko? Dobrze, że to piękno zakodowałem znów w mojej pamięci i snach- do następnego spotkania. Żegnaj krȯlewska magnolio!


Autor:

Jerzy Pawlak

_____________________
Dodatkowy opis autora:


Komentarze nie są moderowane - widzisz treści niezgodne z prawem lub nieobyczajne zgłoś ten fakt administracji serwisu.

Polecamy produkty


Najnowsze informacje

Jak kupować buty przez internet?
Zakupy internetowe stały się tak popularne, że przez sieć da się już kupić wszystko. Ubrania, jedzenie, elektronika… To już nikogo nie dziwi. Wiele osób jednak wciąż ma obawy co do kupowania przez internet butów. Czy rzeczywiście jest się czego obawiać? O czym pamiętać, decydując się na zakup obuwia w sklepie internetowym? więcej »
Jakie imprezy Polacy organizują w hotelach?
Trend organizowania różnorakich imprez i uroczystości w hotelach to dość świeża sprawa na polskim gruncie. Dotychczas, mając na względzie szlachecką i chłopską tradycję polską, wszelkiego rodzaju wydarzenia rodzinne organizowano w domach, samodzielnie przygotowując potrawy oraz powitanie dla Gości. Co się zmieniło? I w jakich kwestiach polegamy na hotelach? więcej »
Reumatyzm: jak można walczyć z tą chorobą?
Choroby o podłożu reumatycznym sprawiają wiele bólu, stanowią jednocześnie wielkie obciążenie dla naszej psychiki. Stopniowa utrata samodzielności i coraz większe problemy związane z wykonywaniem prostych czynności sprawiają, że reumatyzm może każdemu z nas poważnie utrudnić życie. więcej »
Polecamy strony: Spice Things Up | Opycha.pl | Kosą po patelni | MiniMili.pl | Sportera Fitness |