Wiersze Internautów

A on!

A on!
Urzekająca biel, zimny wiatr, a on- stojący nieruchomo zapatrzony w dal, rozmarzony, samotny. Przenikliwe zimno płoszy ptaki. Powiedz o czym myślisz? a może marzysz, dlaczego milczysz? czemu patrzysz tylko w moje okno? Powiedz tylko słowo-jak ci pomȯc. Nie mogę pozostać z tobą, ale jak chcesz to chodź ze mną. Żal mi ciebie- bo wiem co znaczy samotność. Wiem, że jesteś bałwanem, bo inaczej byłbyś ze mną!!!


Autor:

Jerzy Pawlak

_____________________
Dodatkowy opis autora:
Witam! Jestem emerytem-dużo piszę.Ten wiersz to właśnie zimowe rozmyślania.Mieszkam w Kanadzie. Pozdrawiam-Jerzy P.

Komentarze nie są moderowane - widzisz treści niezgodne z prawem lub nieobyczajne zgłoś ten fakt administracji serwisu.

Polecamy produkty


Najnowsze informacje

Reumatyzm: jak można walczyć z tą chorobą?
Choroby o podłożu reumatycznym sprawiają wiele bólu, stanowią jednocześnie wielkie obciążenie dla naszej psychiki. Stopniowa utrata samodzielności i coraz większe problemy związane z wykonywaniem prostych czynności sprawiają, że reumatyzm może każdemu z nas poważnie utrudnić życie. więcej »
Mapa świata na ścianie - hit czy kit?
Interesujesz się geografią, lubisz podróżować i zastanawiasz się, czy umieszczenie mapy na ścianie nie okaże się kiczem? więcej »
Paznokcie u nóg - jak o nie dbać? Czy podolog w tym pomoże?
Prawidłowa pielęgnacja stóp może zapobiec wielu chorobom, ponieważ codziennie stopy narażone są na duży wysiłek podtrzymywania swojego ciała powinno się bardzo uważnie je obserwować aby w zarodku zapobiec ewentualnym schorzeniom. Podstawą jest pedicure, odpowiednio przycięte paznokcie zapobiegają poważnym problemom zdrowotnym jak wrastanie paznokci, łamliwość płytki. więcej »
Polecamy strony: Spice Things Up | Opycha.pl | Okiem Blondynki | Hapi Hapi | ArtMe Ręcznie robiona biżuteria |