Wiersze Internautów - Autor: Jerzy Pawlak - e-mail: -- Ukryty --

A on!

A on!
Urzekająca biel, zimny wiatr, a on- stojący nieruchomo zapatrzony w dal, rozmarzony, samotny. Przenikliwe zimno płoszy ptaki. Powiedz o czym myślisz? a może marzysz, dlaczego milczysz? czemu patrzysz tylko w moje okno? Powiedz tylko słowo-jak ci pomȯc. Nie mogę pozostać z tobą, ale jak chcesz to chodź ze mną. Żal mi ciebie- bo wiem co znaczy samotność. Wiem, że jesteś bałwanem, bo inaczej byłbyś ze mną!!!


_____________________
Dodatkowy opis autora:
Witam! Jestem emerytem-dużo piszę.Ten wiersz to właśnie zimowe rozmyślania.Mieszkam w Kanadzie. Pozdrawiam-Jerzy P.Komentarze nie są moderowane - widzisz treści niezgodne z prawem lub nieobyczajne zgłoś ten fakt administracji serwisu.

Polecamy produkty


Najnowsze informacje

Mapa świata na ścianie - hit czy kit?
Interesujesz się geografią, lubisz podróżować i zastanawiasz się, czy umieszczenie mapy na ścianie nie okaże się kiczem? więcej »
Paznokcie u nóg - jak o nie dbać? Czy podolog w tym pomoże?
Prawidłowa pielęgnacja stóp może zapobiec wielu chorobom, ponieważ codziennie stopy narażone są na duży wysiłek podtrzymywania swojego ciała powinno się bardzo uważnie je obserwować aby w zarodku zapobiec ewentualnym schorzeniom. Podstawą jest pedicure, odpowiednio przycięte paznokcie zapobiegają poważnym problemom zdrowotnym jak wrastanie paznokci, łamliwość płytki. więcej »
Czerwcowe wydarzenia i imprezy w Narodowym Forum Muzyki
Narodowe Forum Muzyki imienia Witolda Lutosławskiego to jedna z flagowych instytucji kulturalnych Wrocławia. Jest to także nowoczesny obiekt muzyczny z czterema wielofunkcyjnymi salami koncertowymi. Narodowe Forum Muzyki przyciąga nie tylko melomanów - budynek jest przeznaczony także do zwiedzania ze względu na jego imponującą architekturę oraz przestrzenie wystawiennicze. Dowiedz się jakie imprezy i wydarzenia muzyczne odbędą się w NFM w najbliższej przyszłości! więcej »
Polecamy strony: Hapi Hapi | ArtMe Ręcznie robiona biżuteria | Biolumed | Okiem Blondynki | Życie jak bajka |