Wiersze Internautów - Autor: niebo - e-mail: -- Ukryty --

bez tytułu

tęcza na niebie,
po deszczu się pokazała.
w słońca promieniach barwami zajaśniała.
lśni kolorami i błyszczy się w blasku słońca.
łuk tworzy barwny i kolorowy.
zawisła nad nami.
wsparta swymi dwoma ramionami.
most utworzyła.
drogę, przejście na drugą stronę.
dokąd prowadzi ta droga?-zapytasz.
nie wiem.-odpowiem.
ale wiem,tylko,że,
z jednego brzegu na drugi rzeki brzeg,
tu tęcza,przy mnie zaczyna,
a tam,gdzie drugi rzeki brzeg,
to tam,gdzieś,po tamtej stronie,
kończy swój bieg.

_____________________
Dodatkowy opis autora:
jestem poetką. pisze poezje wierszem i prozą. tworzę od ponad 30 lat. pierwszy swój utwór napisałam mając 8 lat,w dzień,albo dzień po pierwszej komunii. należę w Łodzi do kółka poetyckiego-poetów i pisarzy amatorów jak i zawodowców-od ponad 10 lat. to by było o mnie na tyle. autorka.Komentarze nie są moderowane - widzisz treści niezgodne z prawem lub nieobyczajne zgłoś ten fakt administracji serwisu.

Polecamy produkty


Najnowsze informacje

Mapa świata na ścianie - hit czy kit?
Interesujesz się geografią, lubisz podróżować i zastanawiasz się, czy umieszczenie mapy na ścianie nie okaże się kiczem? więcej »
Paznokcie u nóg - jak o nie dbać? Czy podolog w tym pomoże?
Prawidłowa pielęgnacja stóp może zapobiec wielu chorobom, ponieważ codziennie stopy narażone są na duży wysiłek podtrzymywania swojego ciała powinno się bardzo uważnie je obserwować aby w zarodku zapobiec ewentualnym schorzeniom. Podstawą jest pedicure, odpowiednio przycięte paznokcie zapobiegają poważnym problemom zdrowotnym jak wrastanie paznokci, łamliwość płytki. więcej »
Czerwcowe wydarzenia i imprezy w Narodowym Forum Muzyki
Narodowe Forum Muzyki imienia Witolda Lutosławskiego to jedna z flagowych instytucji kulturalnych Wrocławia. Jest to także nowoczesny obiekt muzyczny z czterema wielofunkcyjnymi salami koncertowymi. Narodowe Forum Muzyki przyciąga nie tylko melomanów - budynek jest przeznaczony także do zwiedzania ze względu na jego imponującą architekturę oraz przestrzenie wystawiennicze. Dowiedz się jakie imprezy i wydarzenia muzyczne odbędą się w NFM w najbliższej przyszłości! więcej »
Polecamy strony: Opycha.pl | Old Timers Garage | Życie jak bajka | Biolumed | Spice Things Up |