Wiersze Internautów

Zmarnowany talent

Piłki nożnej byłem królem

Bramek, asyst miałem stówe

Wartko gipko niesłychanie

Takie było moje granie

Piękne bramki zdobywałem

Dla nich żyłem, dla nich grałem

Lecz ma szansa juz przepadła

Ma osoba w zły wir wpadła

Oddaliłem się od piłki

W hen zabrały mnie złe wilki

Teraz tylko w pamięć zerkam

Żal pochłonął

Przed nim klękam ...Autor:

Ventoso

_____________________
Dodatkowy opis autora:


Komentarze nie są moderowane - widzisz treści niezgodne z prawem lub nieobyczajne zgłoś ten fakt administracji serwisu.

Polecamy produkty


Najnowsze informacje

Jak kupować buty przez internet?
Zakupy internetowe stały się tak popularne, że przez sieć da się już kupić wszystko. Ubrania, jedzenie, elektronika… To już nikogo nie dziwi. Wiele osób jednak wciąż ma obawy co do kupowania przez internet butów. Czy rzeczywiście jest się czego obawiać? O czym pamiętać, decydując się na zakup obuwia w sklepie internetowym? więcej »
Jakie imprezy Polacy organizują w hotelach?
Trend organizowania różnorakich imprez i uroczystości w hotelach to dość świeża sprawa na polskim gruncie. Dotychczas, mając na względzie szlachecką i chłopską tradycję polską, wszelkiego rodzaju wydarzenia rodzinne organizowano w domach, samodzielnie przygotowując potrawy oraz powitanie dla Gości. Co się zmieniło? I w jakich kwestiach polegamy na hotelach? więcej »
Reumatyzm: jak można walczyć z tą chorobą?
Choroby o podłożu reumatycznym sprawiają wiele bólu, stanowią jednocześnie wielkie obciążenie dla naszej psychiki. Stopniowa utrata samodzielności i coraz większe problemy związane z wykonywaniem prostych czynności sprawiają, że reumatyzm może każdemu z nas poważnie utrudnić życie. więcej »
Polecamy strony: Medycyna estetyczna | Old Timers Garage | Hapi Hapi | Sportera Fitness | ArtMe Ręcznie robiona biżuteria |