Wiersze Internautów - Autor: mirka - e-mail: -- Ukryty --

skarpetki

Miała babcia skarpetki
co z nimi zrobiła?
do jednej pieniążek wrzuciła
do drugiej nóżkę włożyła
Są też skarpetki stojące
takie taty wolno pachnące.
Skarpetki z owczej wełenki
dostanie w prezencie ciotka
A ja dostanę skarpetki
od dobrej pani smerfetki
nie uwierzycie wcale
Będą na nich małe krasnale
co mają duże serducha
i nucą mi piosenki
prosto do lewego ucha

_____________________
Dodatkowy opis autora:
udanych prezentów życzę wszystkim wierszokletomKomentarze nie są moderowane - widzisz treści niezgodne z prawem lub nieobyczajne zgłoś ten fakt administracji serwisu.

Polecamy produkty


Najnowsze informacje

Mapa świata na ścianie - hit czy kit?
Interesujesz się geografią, lubisz podróżować i zastanawiasz się, czy umieszczenie mapy na ścianie nie okaże się kiczem? więcej »
Paznokcie u nóg - jak o nie dbać? Czy podolog w tym pomoże?
Prawidłowa pielęgnacja stóp może zapobiec wielu chorobom, ponieważ codziennie stopy narażone są na duży wysiłek podtrzymywania swojego ciała powinno się bardzo uważnie je obserwować aby w zarodku zapobiec ewentualnym schorzeniom. Podstawą jest pedicure, odpowiednio przycięte paznokcie zapobiegają poważnym problemom zdrowotnym jak wrastanie paznokci, łamliwość płytki. więcej »
Czerwcowe wydarzenia i imprezy w Narodowym Forum Muzyki
Narodowe Forum Muzyki imienia Witolda Lutosławskiego to jedna z flagowych instytucji kulturalnych Wrocławia. Jest to także nowoczesny obiekt muzyczny z czterema wielofunkcyjnymi salami koncertowymi. Narodowe Forum Muzyki przyciąga nie tylko melomanów - budynek jest przeznaczony także do zwiedzania ze względu na jego imponującą architekturę oraz przestrzenie wystawiennicze. Dowiedz się jakie imprezy i wydarzenia muzyczne odbędą się w NFM w najbliższej przyszłości! więcej »
Polecamy strony: Okiem Blondynki | Medycyna estetyczna | Sportera Fitness | ArtMe Ręcznie robiona biżuteria | ACT-Natural |