Wiersze Internautów

Bliskość

Bliskość drugiej osoby to jest coś pięknego, lecz nie każdy z nas zdaje sobie sprawę z tego. Świadomość ze ma się tak wyjątkowego przyjaciela same pozytywne uczucia w nas wywiera.I gdy jest przy mnie blisko kiedy go potrzebuje, wiedzieć że ważne miejsce w jego życiu zajmuje.
Każdy z nas pragnie przejść przez życie z kimś ramię w ramię, usłyszeć to jedno piękne najważniejsze zdanie. Mamo, tato, siostro, bracie niejedna osobę na swojej drodze jeszcze napotkacie. Przytul powiedz słowo kocham, pociesz gdy sam w kącie ze smutku szlocham.
Miłość, przyjaźń, zaufanie mam dla Was wszystkich bardzo ważne zadanie!
Podaj rękę komuś w potrzebie, ta dobroć może kiedyś wróci do Ciebie.

Autor:

Marta Sajnóg

_____________________
Dodatkowy opis autora:


Komentarze nie są moderowane - widzisz treści niezgodne z prawem lub nieobyczajne zgłoś ten fakt administracji serwisu.

Polecamy produkty


Najnowsze informacje

Reumatyzm: jak można walczyć z tą chorobą?
Choroby o podłożu reumatycznym sprawiają wiele bólu, stanowią jednocześnie wielkie obciążenie dla naszej psychiki. Stopniowa utrata samodzielności i coraz większe problemy związane z wykonywaniem prostych czynności sprawiają, że reumatyzm może każdemu z nas poważnie utrudnić życie. więcej »
Mapa świata na ścianie - hit czy kit?
Interesujesz się geografią, lubisz podróżować i zastanawiasz się, czy umieszczenie mapy na ścianie nie okaże się kiczem? więcej »
Paznokcie u nóg - jak o nie dbać? Czy podolog w tym pomoże?
Prawidłowa pielęgnacja stóp może zapobiec wielu chorobom, ponieważ codziennie stopy narażone są na duży wysiłek podtrzymywania swojego ciała powinno się bardzo uważnie je obserwować aby w zarodku zapobiec ewentualnym schorzeniom. Podstawą jest pedicure, odpowiednio przycięte paznokcie zapobiegają poważnym problemom zdrowotnym jak wrastanie paznokci, łamliwość płytki. więcej »
Polecamy strony: MiniMili.pl | Sportera Fitness | Kosą po patelni | Biolumed | ACT-Natural |