TwojeCentrum.pl Poezja – Dodawanie wierszy

Poezja – Dodawanie wierszy

Materiał zewnętrzny

Jeśli chcesz dodać Swój wiersz do naszej strony wystarczy, że skorzystasz z formularza umieszczonego poniżej. Twoje dane osobowe jak adres e-mail nie będą wyświetlane innym użytkownikom strony, a służą jedynie do weryfikacji autora wiersza przy ewentualnych zmianach oraz w przypadku chęci skasowania utworu.

Wiersze nie są dodawane automatycznie i podlegają weryfikacji przez nasz zespół. Dzięki temu staramy się uniknąć niewłaściwych treści dodawanych przez formularz. Ze względu na ręczną weryfikację proces ten może potrwać nawet kilka dni. Prosimy o cierpliwość. Treści zawierające linki będą automatycznie kasowane.

Zasady publikacji wierszy w serwisie TwojeCentrum.pl

  • W serwisie może publikować każdy kto pisze wiersze i chciałby przedstawić swoją twórczość szerszej rzeszy odbiorców.
  • Użytkownicy publikujący mogą w każdej chwili zmienić lub usunąć swoje wiersze znajdujące się w bazie serwisu w tym celu wymagane jest wysłanie maila zawierającego opis zmian z adresu podanego przy wstawieniu wiersza.
  • Publikowane utwory mogą być podpisywane pseudonimem autora.
  • Zabronione jest umieszczanie wierszy innych autorów pod swoim pseudonimem. Wszelkie próby plagiatu będą w konsekwencji prowadziły do zakazu dalszej publikacji i powiadomienia autora o zaistniałym fakcie.
  • Serwis TwojeCentrum.pl nie odpowiada za treści umieszczone przez autorów wierszy oraz osoby komentujące.
  • Treści zawierające wulgaryzmy, gorszące, naruszające prawo lub godność osób trzecich nie będą publikowane, a komentarze je zawierające usuwane.
  • Wiersze dodawane są tylko poprzez formularz umieszczony na stronie TwojeCentrum.pl z warunkiem wypełnienia koniecznych pól.

Formularz dodania wiersza

Jeśli podasz będzie wyświetlany zamiast imienia i nazwiska autora
Jeśli wiesz nie ma tytułu podaj pierwszy jego wers. Znaki typu spacja, myślnik, kropka, przecinek i gwiazdka zostaną wykasowane jeśli wystapia na początku tytułu.
Dodatkowa notka od autora.
Określ kategorię tematyczną wiersza
W przypadku pytań związanych z publikacją utworów na naszej stronie prosimy o kontakt mailowy na adres [email protected]

Używamy cookies w celu personalizacji treści oraz reklam, udostępniania funkcji mediów społecznościowych oraz analizowania ruchu w Internecie. Przejdź dalej aby wyrazić zgodę na korzystanie z powyższych technologii i na przetwarzanie przez nasz serwis oraz naszych Partnerów Twoich danych osobowych zbieranych w celach marketingowych. Zgoda jest dobrowolna i możesz ją w dowolnym momencie wycofać w ustawieniach przeglądarki. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania Twoich danych oraz lista Partnerów znajdują się w Polityce prywatności strony. Zgoda Polityka prywatności

Polityka prywatności i cookies