Home Poezja – Dodawanie wierszy

Poezja – Dodawanie wierszy

Jeśli chcesz dodać Swój wiersz do naszej strony musisz założyć konto w naszym serwisie. Twoje dane osobowe jak adres e-mail nie będą wyświetlane innym użytkownikom strony a służą jedynie do weryfikacji autora wiersza przy ewentualnych zmianach oraz w przypadku chęci skasowania utworu.

Wiersze nie są dodawane automatycznie i podlegają weryfikacji przez nasz zespół. Dzięki temu staramy się uniknąć niewłaściwych treści dodawanych przez poniższy formularz. Ze względu na ręczną weryfikację proces ten może potrwać nawet kilka dni. Prosimy o cierpliwość.

Zasady publikacji wierszy w serwisie TwojeCentrum.pl

  • W serwisie może publikować każdy kto pisze wiersze i chciałby przedstawić swoją twórczość szerszej rzeszy odbiorców.
  • Użytkownicy publikujący mogą w każdej chwili zmienić lub usunąć swoje wiersze znajdujące się w bazie serwisu w tym celu wymagane jest wysłanie maila zawierającego opis zmian z adresu podanego przy wstawieniu wiersza.
  • Publikowane utwory mogą być podpisywane pseudonimem autora.
  • Zabronione jest umieszczanie wierszy innych autorów pod swoim pseudonimem. Wszelkie próby plagiatu będą w konsekwencji prowadziły do zakazu dalszej publikacji i powiadomienia autora o zaistniałym fakcie.
  • Serwis TwojeCentrum.pl nie odpowiada za treści umieszczone przez autorów wierszy oraz osoby komentujące.
  • Treści zawierające wulgaryzmy, gorszące, naruszające prawo lub godność osób trzecich nie będą publikowane, a komentarze je zawierające usuwane.
  • Wiersze dodawane są tylko poprzez formularz umieszczony na stronie TwojeCentrum.pl z warunkiem wypełnienia koniecznych pól.

Zaloguj się i skorzystaj z formularza aby dodać wiersz. Jeśli nie masz jeszcze konta – Zarejestruj się!

Dodawać wiersze mogą tylko zarejestrowani użytkownicy. Załóż konto i zaloguj się by dodać wiersz.

W przypadku pytań związanych z publikacją utworów na naszej stronie prosimy o kontakt mailowy na adres biuro@twojecentrum.pl