Pasjonujesz się geografią? Oto prezenty dla Ciebie!

Materiał zewnętrzny

Geograficzne przestrzenie świata są dla wielu z nas celem samym w sobie. Uwielbiamy podróżować i poznawać coraz to nowe miejsca. Nie inaczej może być z gadżetami, które przygotowaliśmy specjalnie z myślą o tych, którzy geografię mają w sercu. Co dla nich ciekawego?

Mapki zdrapki

            Ileż to niezwykłych kontynentów, miejsc, widoków i szczytów pomieści taka mapa? Wszystko zaklęte we wspomnieniach. A może marzysz o wpatrywaniu się w mapę i planowaniu kolejnych obszarów do odkrycia? Umożliwi Ci to mapa do zdrapywania, która została stworzona specjalnie z myślą o podróżnikach, którzy chcą w domowym zaciszu dokładnie sprawdzać, gdzie już byli. To prawdziwie udany prezent dla geografa.

Mapy magnetyczne

            Jednak nie tylko zdrapywanie jest ciekawe. Warto zwrócić uwagę na mapy, które umożliwiają nam przyczepianie różnego rodzaju przedmiotów i w ten sposób tworzeniu własnego świata. Oto mapy magnetyczne, które zabiorą Cię tam, dokąd zechcesz. Mapy zdrapki z 4gift.pl są fajne, ale alternatywa warta uznania!

Podróżowanie piwem

            Kto z nas nie lubi piwa? A gdyby tak można było podróżować piwami? Hm… Oto mapa z przeznaczeniem dla piwosza. Od teraz można kompletować piwa z różnych stron Europy czy Polski i wkładać ich kapsle w odpowiednie regiony. To co, który region wytyczy teraz Twój piwny szlak?

Zapatrz się w gwiazdy

            A gdyby tak wykorzystać zdrapywanie do oglądania gwiazd? Chcesz ich sięgnąć? Wybierz specjalne edycje map z odwzorowaniem nieba, które pokaże Ci jak niewiele potrzeba, by móc cieszyć się wyjątkowym i niepowtarzalnym gadżetem. Przybliża do gwiazd, a przy tym rewelacyjnie wygląda.

Mapy tablicowe

            Jeździć palcem po mapie… Każdy z nas tak kiedyś próbował. A gdyby tak po tej mapie co nieco jeszcze napisać? To może się nie zmieścić w głowie! Wykorzystaj świat, by realizować swoje marzenia. Wybierz mapę tablicową i zapisuj na niej różne rzeczy. Opisuj miejsca, w których już byłeś i planuj kolejne eskapady. Ograniczać Cię może tylko Twoja wyobraźnia.

0 0 votes
Oceń wpis

Zobacz także

Subscribe
Powiadom o
guest
Ze względu na spam wyłączona została możliwość wstawiania linków w komentarzach. Komentarze zawierające odnośniki będą kasowane.
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments