Odzież dziecięca – trochę luzu i szaleństwa, które powinny udzielić się także rodzicom!

Materiał zewnętrzny

Producenci odzieży dziecięcej wypuszczają na rynek całą masę ciekawych projektów. Popularne stały się ubrania dla dzieci imitujące ciuchy dla dorosłych. Wszyscy zgodnie stwierdziliśmy, że ubieranie pociechy jak dorosłego może i jest urocze, ale na dłuższą metę odbiera mu naturalną energię. Rodzice, kupując odzież dziecięcą odpowiadającą stylistyką charakterowi ich dzieci mogą dużo na tym skorzystać, sami czerpiąc inspirację.

Odśwież swoją garderobę, dodając do niej inspiracje z linii odzieży dla dziecięca

Ciuchy dla maluchów są zwykle kolorowe, pełne ciekawych grafik, zabawnych cytatów, wstawek materiałowych, które już dawno wyszły z „dorosłej mody”. Jeśli zerknąć do szafy dorosłych, to często panuje tam atmosfera zgoła odmienna – szarości i proste fasony, kupione z myślą o stylizacji odpowiedniej bardziej do biura niż na spontaniczne wyjście z domu. Odzież dla dzieci może w tym przypadku stać się inspiracją, dobrym bodźcem do tego, by zmienić coś w swoim stylu. Nie zawsze musi być to zmiana karkołomna; wystarczy dodać do szafy trochę pastelowych kolorów i wesołości.

1.jpg

2.jpg

Źródło: Polskie ubrania marki Tuss.pl – Producent odzieży dziecięcej

Ubierając się bardziej na luzie, w klimacie nie tak bardzo odległym od ubranek dla dzieci, zmniejszamy ten niewidzialny dystans pomiędzy nami i naszymi maluchami. Wysyłamy niewerbalny sygnał, że mama wcale nie musi być nudna i poważna, że ma w sobie jeszcze inne, kolorowe oblicze, bliskie szaleństwu, jakie charakteryzuje dzieci. Pozytywna aura to jeszcze nie wszystko. Szafa inspirowana odzieżą dla dzieci pozwala mamom przełamać nudę i poszukać w sobie drugiego ja, które często znika z codziennego życia pod naporem obowiązków i pracy. Ubrania o charakterystyce bliskiej odzieży dla dzieci to co prawda jedynie powierzchowność, ale czasem łatwiej nam wskoczyć w buty małego rozrabiaki, jeśli nosimy się podobnie jak on.

Odzież dla mam i córek – sposób na obalanie konwenansowych murów

Pierwszą tego typu kreacja rzuciła mi się w oczy podczas uroczystości weselnej, na której bliźniaczki w wieku wczesnoszkolnym nosiły taką samą sukienkę jak ich mama. Uroczo, stylowo, oryginalnie – to pierwsze myśli jakie przyszły mi do głowy. Producenci odzieży dziecięcej wypuszczają na rynek całe linie odzieży dla mam i dzieci. Co ciekawe, nie chodzi tylko o kreacje wyjściowe, ale także na ubrania dla dzieci i mam do codziennego użytku (dresy, komplety t-shirt i szorty na lato, bluzy z kapturem, itp.). Świetne, prawda?

Polski producent ubranek dla dzieci TUSS jest doskonałym przykładem tego, jak w sposób zrównoważony stworzyć serię odzieży dla mam i dzieci. W ich ofercie można znaleźć to, co nazywamy złotym środkiem – w każdym produkcie widać wyraźnie balans pomiędzy inspiracjami z ubranek dla dzieci i fasonów dla dorosłych. Odzież dla mam i córek projektowana jest ze smakiem – pozwala uniknąć obciachu rodzicowi i oszczędza przesadnej powagi dziecku.

0 0 votes
Oceń wpis

Zobacz także

Subscribe
Powiadom o
guest
Ze względu na spam wyłączona została możliwość wstawiania linków w komentarzach. Komentarze zawierające odnośniki będą kasowane.
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments