Nowoczesne tapety ścienne – zobacz najmodniejsze aranżacje!

Materiał zewnętrzny

Wydawać się mogło, że życie, jakie mają tapety ścienne jest już policzone. Dla wielu z nas tapety wchodzące w zasięg wystrojów naszych domów i mieszkań kojarzyły się z niekoniecznie dobrym gustem i trafnym wyborem jakości. Na szczęście współczesne tapety ścienne, dostępne w wyspecjalizowanych sklepach stacjonarnych oraz internetowych, wyróżniają się solidną i wytrzymałą konstrukcją, a także unikalnymi wzorami. Nowoczesne mieszkanie na miarę XXI wieku urządzić można także przy użyciu oryginalnie zaprojektowanej tapety ściennej lub fototapety. Dzięki temu przestrzeń zyskuje na kolorze, od razu robi się przytulniej i meble nie przytłaczają wnętrza swoją ciężkością.

Jak wybrać odpowiednią tapetę do twojego mieszkania

Tapety ścienne do nowoczesnych mieszkań podzielić można na wiele podtypów, ze względu na prezentowaną estetykę. Nie wszystkie tapety można jednakowo aranżować w wybranych przestrzeniach. Określony motyw, aby spełniał swoją dekoracyjną funkcję – musi jasno łączyć się przeznaczeniem pomieszczenia. W ten oto sposób do kuchni z łatwością dobrać można tapety prezentujące surowce spożywcze, warzywa, owoce. Do pokoi dziecinnych przydadzą się bajkowe, pastelowe wzory, a w łazienkach zakrólować może materia organiczna, z wodą i żywiołami na czele. Z pomocą przychodzi nam sklep z artykułami wnętrzarskimi – https://4wall.pl/ w którego ofercie można znależć niezliczona ilość wzorów wysokiej jakości tapet ściennych oraz paneli 3D.

tapety dekoracyjne

Tapety ścienne o wysokim stopniu odporności na zmywanie

Dlaczego warto zaufać akurat tapetom ściennym? Są one technologicznie w pełni dopracowanymi projektami. Do ich stworzenia wykorzystano najlepsze jakościowo surowce winylowe, papierowe i flizelinowe oraz z komponentów sztucznych, a także surowce mieszane, bazujące na naturalnych substancjach żywicznych i klejach. Tapety ścienne nawet kilka lat po nałożeniu na najbardziej reprezentatywne ściany domów oraz mieszkań zachowują nienaganny wygląd oraz soczystość kolorów. Odznaczają się wspaniałą przyczepnością do podłoża, dzięki czemu można być pewnym, że brzegi tapet z dolnych warstw ścian w ogóle nie będą się odrywać i zaginać. Nie ma bowiem nic gorszego od świadomości, że trzeba dotychczas zastosowaną tapetę wymienić na nową po niecałym roku użytkowania. 

tapeta ścienna dekoracyjna

Do pokoi, na korytarz, do kuchni…

Wszędzie te unikalne formy sprawdzą się znakomicie. Szczególna odmiana tapet ściennych, w postaci fototapet daje możliwość zaaranżowania w prywatnej bądź publicznej przestrzeni obrazowej kompozycji, z którą jesteśmy związani emocjonalnie i która ma dla nas ogromne znaczenie przez wzgląd na wspomnienia. Ochronne tuby dołączone do każdej z tapet ściennych pozwalają im w idealnym stanie technicznym trafiać do rąk zamawiających. Pachnące świeżością tapety ścienne już po rozpakowaniu gotowe są do użycia.

0 0 votes
Oceń wpis

Zobacz także

Subscribe
Powiadom o
guest
Ze względu na spam wyłączona została możliwość wstawiania linków w komentarzach. Komentarze zawierające odnośniki będą kasowane.
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments