Nowoczesne maszyny poligraficzne do wyrobu pieczątek dla Twojej firmy

Błyskowa technologia wyrobu pieczątek to alternatywa, z której korzysta coraz więcej firm i jednostek administracji publicznej. Kolebką technologii błyskowej jest Japonia. To tutaj powstały pierwsze maszyny poligraficzne – popularne naświetlarki, dzięki którym dzisiaj możemy wyrabiać wysokiej jakości pieczątki w zaledwie kilka minut, bez wychodzenia z biura. Obecnie w Japonii niemal 100% pieczątek produkuje się właśnie tą metodą. W USA to ponad 60%, a w Europie Zachodniej około 40%. Odsetek ten systematycznie rośnie. Co sprawia, że wyrabianie pieczątek w technologii błyskowej stale zyskuje na popularności?

Zalety nowoczesnych maszyn poligraficznych

Maszyny poligraficzne do wyrobu pieczątek w technologii beztuszowej nie od razu spotkały się z aprobatą przedsiębiorców. Początkowo urządzenia, jak i akcesoria niezbędne do wyrobu pieczątek były kosztowne, a same pieczątki niewiele lepsze od tradycyjnych rozwiązań lub nawet gorsze. To nie powstrzymało nas jednak przed dopracowywaniem oferowanej technologii tak, aby wykorzystać drzemiący w niej potencjał i opracować technologię wyrobu pieczątek na miarę XXI wieku. Nasze starania w tym zakresie zaowocowały nowoczesnymi maszynami poligraficznymi Modico, które w połączeniu z właściwym doborem gumy do naświetlania, tuszy i tzw. cartidge’a na tusz pozwalają na wyrób trwałych, wygodnych w użyciu i dających perfekcyjne odbicia pieczątek. W zależności od systemu oraz rozmiaru pieczątki na jej wyrobienie potrzebujemy od 1 do 10 minut. Wyprodukowana w ten sposób pieczątka pozwala uzyskać nawet do 25000 wyraźnych odbić, a więc od 5 do 6 razy więcej niż tradycyjny automat samotuszujący.

Naświetlarka Modico – urządzenie dopasowane do Twoich potrzeb

Trwałe, wygodne w użytkowaniu i perfekcyjne pieczątki to nie jedyna zaleta technologii błyskowej. Drugą, niezmiernie ważną z perspektywy przedsiębiorcy jest dostępność maszyn poligraficznych. Popularna naświetlarka przeznaczona do wyrobu pieczątek beztuszowych to urządzenie oferowane w wielu wariantach – poszczególne maszyny poligraficzne różnią się od siebie pod względem wydajności oraz maksymalnego rozmiaru naświetlanej gumy. Dzięki temu, w zależności od faktycznych potrzeb naszego biznesu możemy wybrać urządzenie do pracy w niewielkim biurze lub naświetlarkę przemysłową dedykowaną do pracy w punkcie wyrobu pieczątek.  

Klientów zainteresowanych nowoczesnymi maszynami poligraficznymi do wyrobu pieczątek zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z ofertą marki Modico z Warszawy.

0 0 votes
Oceń wpis
Subscribe
Powiadom o
guest
Ze względu na spam wyłączona została możliwość wstawiania linków w komentarzach. Komentarze zawierające odnośniki będą kasowane.
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments