Nieruchomości w Markach – zalety lokalizacji

Materiał zewnętrzny

Nieruchomości w Markach pod Warszawą to świetna inwestycja w przyszłość swoją i swojej rodziny – jednym z powodów jest ich lokalizacja. Nowe mieszkania o zróżnicowanym metrażu położone są bowiem w spokojnej i bezpiecznej okolicy, z dala od zgiełku i pędu wielkiego miasta, a przy tym wszystkie zalety oferowane przez stolicę są dostępne w odległości zaledwie kilkunastu minut drogi.

Nowe mieszkania w spokojnych, sielskich Markach

Wybór lokalizacji nowego mieszkania jest kluczowy dla przyszłego komfortu i szczęścia. Niezależnie, czy nieruchomości na rynku pierwotnym szuka rodzina z dziećmi, para czy singiel, tak samo ważne jest bezpieczeństwo, cicha i spokojna okolica oraz bliskość infrastruktury i terenów rekreacyjnych.

Marki to małe miasteczko, położone zaledwie kilkanaście minut drogi od Warszawy. Okazały się idealnym miejscem na stworzenie nowoczesnego osiedla mieszkalnego Promienna, na które składa się 9 trzykondygnacyjnych bloków z nowymi mieszkaniami o metrażu od 35 do 84 m2. Nieruchomości są położone w samym centrum Marek, blisko infrastruktury i sklepów – mimo to okolica jest spokojna i nie odczuwa się w niej pędu pobliskiego wielkiego miasta. 

Dojazd z Warszawy do nieruchomości w Markach

Bliskość stolicy jest niewątpliwym atutem lokalizacji Marek – nowe mieszkania są położone w cichej i spokojnej okolicy, a mimo to ich mieszkańcy mogą swobodnie korzystać ze wszystkich możliwości, jakie daje Warszawa, dotyczących pracy, szkół i uczelni, a także rozrywek i rekreacji.

Dojazd z nieruchomości w Markach do Warszawy jest bezproblemowy: dla zmotoryzowanych to zaledwie kilkanaście minut drogi do najbliższych dzielnic Warszawy, a około pół godziny do samego centrum miasta.  Osiedle nowych mieszkań Promienna jest położone w pobliżu M1, skąd można swobodnie dojechać do Warszawy aleją Piłsudskiego lub Trasą Toruńską.

Osoby preferujące transport miejski również mogą spokojnie zdecydować się na mieszkania rynku pierwotnego w Markach – do Warszawy dojeżdżają liczne linie autobusowe, również nocne: 140, 240, 340, 738, N61 i L40.

Nowe mieszkania w Markach blisko infrastruktury i terenów rekreacyjnych

Lokalizacja nieruchomości w centrum Marek (http://www.mazoviadevelopment.pl/oferta/) zapewnia mieszkańcom bliskość do infrastruktury – popularnych marketów i sklepów spożywczych, przychodni i szkół, znajdujących się w promieniu zaledwie kilku minut drogi samochodem. Wszystkie niezbędne do wygodnego funkcjonowania obiekty są dostępne na miejscu, dzięki czemu nie ma konieczności dojazdu do stolicy przy każdej okazji.

Nowe mieszkania w Markach to także bliskość wspaniałych terenów rekreacyjnych – miejscowość jest położona w pobliżu Rzeki Długiej, Jeziora Czarnego oraz Lasów Drewnickich, znajduje się tam również zadbany Park Miejski. Są to idealne miejsca zarówno dla osób, które lubią aktywny wypoczynek, jak i chcą spędzić spokojne chwile na łonie natury.

Nieruchomości w Markach – miejsce dla Ciebie

Spokojna i bezpieczna okolica, bliskość najpotrzebniejszych obiektów, a także niewielka odległość od stolicy sprawiają, że Marki są idealną lokalizacją Twojej przyszłej nieruchomości. Dodatkową zaletą jest fakt, że deweloper zadbał o duży wybór mieszkań MDM, które spełniają założenia programu Rodzina Dla Młodych – można więc postarać się o dofinansowanie ich zakupu. Marki stanowią wymarzone miejsce, w którym można stworzyć bezpieczny, komfortowy dom dla całej rodziny.

0 0 votes
Oceń wpis

Zobacz także

Subscribe
Powiadom o
guest
Ze względu na spam wyłączona została możliwość wstawiania linków w komentarzach. Komentarze zawierające odnośniki będą kasowane.
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments