Nie lubisz przepłacać? W Orange Flex możesz mieć pierwszy miesiąc za 1 zł

Materiał zewnętrzny

Orange Flex to nowa propozycja od Orange, znanego operatora komórkowego. Sieć cieszy nowoczesnością; użytkownicy załatwiają wszystkie sprawy w aplikacji na smartfonie, od wyboru usług, przez płatności, po rozmowę z konsultantem na czacie. Lista ciekawych opcji, których Orange Flex dostarcza swoim klientom jest tak długa, że bez dwóch zdań warto przetestować możliwości sieci w apce. Okazuje się, że aby to zrobić, nie trzeba nawet płacić za całość planu. Dzięki promocji Orange Flex za 1 zł wystarczy zaledwie złotówka!

Promocja Orange Flex za 1 zł – o co chodzi?

Orange Flex to sieć, która działa jak połączenie najlepszych cech abonamentu oraz usług na kartę. Oznacza to, że użytkownik korzysta z numeru w formie subskrypcji – opłaca z góry usługi na cały miesiąc, tak jakby doładowywał swoje konto, ale forma płatności przypomina raczej opłacanie rachunku. Co ciekawe, jeśli prowadzi firmę, może otrzymać za to fakturę. Nie podpisuje przy tym żadnej umowy, pozostaje zatem niezależny. A co miesiąc może zmieniać wybrany pakiet usług, tak zwany Plan, w związku z czym płaci tyle, ile chce – tak jak przy doładowywaniu konta na kartę.

W ramach promocji Orange Flex za 1 zł użytkownik Flexa płaci za pierwszy miesiąc wybranego Planu tylko 1 zł. I nie ma tutaj znaczenia, który pakiet usług wybierze; złotówka dotyczy zarówno tego najtańszego, jak i najdroższego. A wybór jest spory! To aż 5 różnych Planów. W ramach każdego z nich użytkownik otrzymuje nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y w kraju i w roamingu w UE oraz popularne social media bez limitu GB w kraju. Pakiety różnią się liczbą GB do wykorzystania przez miesiąc:

15 GB za 25 zł,

30 GB za 30 zł,

45 GB za 35 zł z dostępem do 5G,

80 GB za 50 zł z dostępem do 5G,

i 150 GB za 80 zł z dostępem do 5G.

Kto może skorzystać z Orange Flex za 1 zł?

Orange Flex pierwszy miesiąc za 1 zł to promocja dostępna zarówno dla użytkowników prywatnych, jak i firm. Orange Flex jest bowiem siecią komórkową kierowaną również do przedsiębiorców. Oni także nie podpisują z operatorem żadnej umowy! Korzystają z aplikacji oraz usług na takich samych zasadach, co osoby prywatne. Z tą różnicą, że mogą dodatkowo otrzymywać faktury za swoje zakupy w apce.

Nie ma też znaczenia, czy jesteś klientem Orange lub Nju mobile, czy innego operatora – Orange Flex jest dla Ciebie. W aplikacji możesz bowiem wygodnie i sprawnie przenieść swój numer, bez konieczności udawania się do salonu sprzedaży.

Jak skorzystać z Flex za 1 zł?

Skorzystanie z pierwszego miesiąca za 1 zł w Orange Flex jest naprawdę bardzo łatwe. Cały proces zamyka się w kilku krokach, z czego każdy z nich wykonasz na swoim smartfonie lub tablecie:

Pobierasz bezpłatną aplikację Orange Flex.

Wybierasz Plan komórkowy, który chcesz przetestować (nawet ten ze 150 GB!), pamiętając, że za miesiąc możesz go zmienić na mniejszy.

Zakładasz swoje konto Flex, osobiste lub firmowe.

Wybierasz nowy numer albo przenosisz swój obecny z innej sieci.

Potwierdzasz tożsamość, dodając zdjęcie dokumentu oraz swoje selfie – spokojnie, nie będą nigdzie przechowywane!

Przed wybraniem metody płatności za swój plan wpisujesz kod FLEX.

I gotowe – cieszysz się miesiącem z Orange Flex za 1 zł!

Pobierz apkę z Google Play, Huawei AppGallery lub App Store i sprawdź sam, jakie to proste!

0 0 votes
Oceń wpis

Zobacz także

Subscribe
Powiadom o
guest
Ze względu na spam wyłączona została możliwość wstawiania linków w komentarzach. Komentarze zawierające odnośniki będą kasowane.
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments