Nauka hiszpańskiego: doskonałe noworoczne postanowienie

Materiał zewnętrzny

Hiszpański to drugi najczęściej używany język na świecie. Na co dzień posługuje się nim ponad 650 milionów osób, dla kolejnych stu milionów jest drugim językiem, a globalnie włada nim ponad półtora miliarda ludzi. Nic dziwnego, że nauka hiszpańskiego jest popularna, a osoby posługujące się nim mają większe szanse na znalezienie pracy i łatwiej jest im się komunikować za granicą. Dlatego jeśli zastanawiasz się nad nauką tego języka, nie wahaj się!

To doskonały pomysł na pożyteczne i rozwijające noworoczne postanowienie.

  1. Wybór szkoły językowej
  2. Hispasión – jedyna taka szkoła
  3. Nauka hiszpańskiego w Katowicach z Hispasión

Wybór szkoły językowej

Wybór odpowiedniej szkoły językowej nie jest tak oczywisty, jak mogłoby się wydawać. Choć kursy języka hiszpańskiego oferuje niemal każdy ośrodek, nie jest łatwo znaleźć taki, gdzie kadra będzie profesjonalna, a tryb nauczania przystosowany do indywidualnych potrzeb. Najlepszymi lektorami są oczywiście native speakerzy, czyli osoby władające wybranym językiem (w tym przypadku hiszpańskim) jako ojczystym. Oprócz tego, dobra szkoła językowa powinna oferować możliwość zdania egzaminów i otrzymania certyfikatów poświadczających znajomość języka obcego. Równie ważna jest elastyczność, dopasowanie trybu nauki do potrzeb ucznia oraz wygodna lokalizacja.

Hispasión – jedyna taka szkoła

Szkoła Języka Hiszpańskiego w Katowicach Hispasión Yunuen Martinez Garcia powstała we wrześniu tego roku. Yunuen Martinez Garcia jest Meksykanką i filologiem języka hiszpańskiego. Posiada wieloletnie doświadczenie jako native speaker i jest certyfikowanym egzaminatorem DELE (międzynarodowego certyfikatu poświadczającego znajomość języka hiszpańskiego). Na początku Yunuen prowadziła lekcje w formie wideobloga, natomiast później uruchomiona została stacjonarna szkoła językowa Hispasión. Dzięki wyspecjalizowanej kadrze i indywidualnemu podejściu do każdego ucznia, szkoła natychmiast zyskała duże uznanie. To jedyny taki ośrodek w Katowicach, który specjalizuje się wyłącznie w nauczaniu języka hiszpańskiego.

Nauka hiszpańskiego w Katowicach z Hispasión

Szkoła oferuje zajęcia indywidualne i grupowe dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych, a także kursy firmowe dla pracowników. Lekcje umożliwiają poznanie różnych odmian hiszpańskiego, dzięki czemu absolwenci kursów będą mogli bez przeszkód porozumiewać się nie tylko w Hiszpanii, ale i krajach Ameryki Łacińskiej oraz innych miejscach, gdzie używa się tego języka. Szkoła mieści się w dogodnej lokalizacji w pobliżu Spodka, możliwa jest także nauka z dojazdem lektora do domu ucznia oraz kursy online. Podczas lekcji uczniowie korzystają z nowoczesnych podręczników ułatwiających poznawanie języka.

0 0 votes
Oceń wpis

Zobacz także

Subscribe
Powiadom o
guest
Ze względu na spam wyłączona została możliwość wstawiania linków w komentarzach. Komentarze zawierające odnośniki będą kasowane.
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments