Naturalne piękno – lustro w drewnianej ramie

Materiał zewnętrzny

Lustro w drewnianej ramie to nie tylko praktyczny element wyposażenia domu, za sprawą którego można szybko skorygować wygląd przed wyjściem z domu. To także wspaniała dekoracja wnętrza, która pozwala wyczarować wyjątkową atmosferę.

Drewniana rama – piękno, które nie przemija

Drewno to surowiec towarzyszący człowiekowi od zawsze. Wyraźne usłojenie, wskazujące na zacny wiek drzewa, z którego wykonano ramę lustra, zawsze prezentuje się pięknie. Zwierciadło w takiej ramie świetnie wygląda w przestrzeniach inspirowanych stylem rustykalnym, ale też w mieszkaniach miłośników trendów eko i życia w zgodzie z naturą.

Z kolei lustro w ramie wykonanej z drewna w naturalnym odcieniu, o jednolitej, spokojnej i mało widocznej strukturze stanowi wspaniałą ozdobę do mieszkań w nowoczesnej, wręcz minimalistycznej, stylistyce. Brak zdobień, stonowane barwy i elegancki wygląd jest kwintesencją ponadczasowego piękna, które nigdy nie wychodzi z mody.

Elegancki minimalizm – lustro w drewnianej ramie do sypialni lub garderoby

Lustro w drewnianej ramie jest świetnym dopełnieniem wnętrza. Korzystnie działa na przestrzeń, optycznie ją powiększając, ale też czyniąc jaśniejszą, radośniejszą i bardziej przestronną. Dodaje elegancji i wyrafinowania każdemu pomieszczeniu, w którym jest zawieszone. Jest też oczywiście elementem praktycznym, ułatwiającym dokonanie drobnych poprawek przed wyjściem na uczelnię, do pracy czy na imprezę. Przypomina, aby od czasu do czasu skupić uwagę na sobie.

Funkcjonalne lustro do łazienki retro i tej w nowoczesnym stylu

Funkcjonalne lustro w drewnianej ramie i prostym kształcie będzie pasować, jak ulał do łazienki urządzonej w nowoczesnym stylu, w przestrzeni z elementami betonu architektonicznego. Ułatwi dokonanie porannej toalety, doprowadzenie fryzury do ładu oraz wykonanie starannego makijażu na wieczorne wyjście. 

Z kolei lustro w ramie drewnianej o kwadratowym lub owalnym kształcie, oprawione w grube drewniane – i nieco surowe – ramy, będzie świetnie wzbogacać łazienkę z nutą retro. Chcąc uzyskać ciepły efekt, warto sięgnąć po dębowe drewno z widocznymi słojami, chropowate i niedoskonałe w swej formie. Dobrze pasować będzie również drewno z recyclingu, które otrzyma nowe życie. Kolorystyka ramy, w zależności od zamysłu, może być w odcieniu złotego orzecha lub ciemnego palonego brązu. Oświetlenie wokół zwierciadła powinno – w przypadku stylu retro – dawać światło o ciepłym wyrazie. Wówczas całość będzie komponować się spójnie i stylowo.

0 0 votes
Oceń wpis

Zobacz także

Subscribe
Powiadom o
guest
Ze względu na spam wyłączona została możliwość wstawiania linków w komentarzach. Komentarze zawierające odnośniki będą kasowane.
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments