Najlepsze oferty Last Minute 2018

Materiał zewnętrzny

Sezon wakacyjny 2018 trwa w najlepsze. Przełom lipca i sierpnia tradycyjnie jest okresem, w którym wiele biur podróży i touroperatorów oferuje swoim klientom atrakcyjne oferty wyjazdów zagranicznych last minute. Dowiedz się, gdzie możesz w tym roku wyjechać na ostatnią chwilę i jak przedstawiają się ceny wyjazdów last minute do najpopularniejszych destynacji turystycznych.

Wakacje last minute od lat ciesz się wielką popularnością wśród turystów, także w Polsce. Mimo dość specyficznego charakteru tego rodzaju wczasów (najlepsze oferty często pojawiają się o niestandardowych porach i wymagają błyskawicznej decyzji, rezerwacji nieplanowanego urlopu w pracy itp.), nie brakuje chętnych, polujących na okazje wyjazdów wakacyjnych po atrakcyjnych cenach. A przyznać trzeba, że jest na co polować, ponieważ najkorzystniejsze promocje wakacyjne pozwalają zaoszczędzić nawet kilkaset złotych za osobę.

Gdzie na Last Minute?

Tradycyjnie już, na wczasy last minute najchętniej udajemy się w znane i sprawdzone kierunki. Wśród polskich turystów od lat królują greckie, chorwackie czy hiszpańskie kurorty, jednak coraz chętniej jeździmy również do krajów egzotycznych, takich jak Meksyk, Chiny, Tajlandia i innych. Coraz więcej miłośników zdobywają również kraje afrykańskie, które przyciągają potężnymi obniżkami cen w opcji last minute. Wycieczka do Kenii lub innego kraju w Afryce bądź Azji „na ostatnią chwilę” to oszczędności rzędu nawet 1000-1500 zł za osobę.

Turcja

Większość naszych rodaków preferuje jednak bliższe kierunki i korzysta ze sprawdzonych destynacji, często podróżując w to samo miejsce. Od lat sporym zainteresowaniem wśród użytkowników portalu turystycznego https://dreamtours.pl/ cieszy się Turcja, ze względu na relatywnie niskie ceny, wysoki standard hoteli, gwarantowaną pogodę czy liczne atrakcje dla całej rodziny. Aktualnie, oferty wczasów w Turcji w opcji All Inclusive rozpoczynają się już od 130 Euro za osobę (źródło: https://dreamtours.pl/wakacje/turcja).

Tunezja

Drugim, niezwykle popularnym i jednocześnie jednym z ulubionych afrykańskich kierunków (obok Egiptu), jest Tunezja. Aktualnie, ceny wczasów w Tunezji rozpoczynają się już od 220 Euro za osobę (7-dniowy pobyt). Tunezja jest krajem, który szczególnie przypadł do gustu naszym rodakom, ze względu na wysoki standard zakwaterowania oraz piękną pogodę. Nie bez znaczenia są także lokalne ceny, które również często decydują o tym, gdzie Polacy wbierają się na wczasy. Aktualne oferty wczasów w Tunezji znajdziesz na https://dreamtours.pl/wakacje/tunezja.

0 0 votes
Oceń wpis

Zobacz także

Subscribe
Powiadom o
guest
Ze względu na spam wyłączona została możliwość wstawiania linków w komentarzach. Komentarze zawierające odnośniki będą kasowane.
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments