Najlepsze imprezy integracyjne w okolicach Warszawy

Jak zadbać o niezapomnianą imprezę integrującą zespół, która na długo pozostanie w pamięci? Dokąd warto udać się ze stolicy? Podpowiadamy!

--- REKLAMA ---

Nie od dziś wiadomo, że w zgranym zespole pracowników praca przebiega przyjemniej, a to ma wpływ na satysfakcję z zatrudnienia i przywiązanie do firmy. Korzystają na tym nie tylko pracownicy, ale i pracodawcy. Warto więc dbać o dobre samopoczucie podwładnych oraz zapewniać im możliwości integracji. Cieszy fakt, że coraz więcej przedsiębiorstw zdaje sobie z tego sprawę i przeznacza część zasobów na działania employer brandingowe (wewnętrzne) i teambuildingowe. Kiedyś była to domena głównie dużych, międzynarodowych korporacji, dziś obecna jest we wszelkiego rodzaju firmach, bez względu na ich rozmiar czy specyfikę. Warto inwestować w zacieśnienie więzi w zespole również pomiędzy działami oraz w przypadku powstania nowych zespołów łączących ludzi z kilku departamentów. Jednym z ulubionych i najpopularniejszych działań teambuildingowych jest wyjazd integracyjny. Gdzie warto udać się na niego w okolicach Warszawy? 

Bliskość natury 

Obecność przyrody wpływa kojąco na nasze zmysły i samopoczucie, dlatego warto zaplanować imprezę integracyjną pod Warszawą w spokojnej, cichej i zielonej okolicy. Zapewnia to też dodatkowe atrakcje i możliwość organizacji warsztatów czy gier zespołowych na świeżym powietrzu. Jest to miłą odskocznią od pracy w biurze oraz ciekawą alternatywą dla spotkań przeprowadzanych w salach konferencyjnych. Miejsca, w których można urządzić ognisko lub piknik w zachwycających okolicznościach przyrody są świetnymi pomysłami na imprezę integracyjną w okolicach Warszawy

Szeroki wachlarz możliwości 

Decydując się na ciekawe lokalizacje należy również wziąć pod uwagę ofertę, jaką dane miejsce kieruje do firm. Ciekawe położenie to jedno, jednak proponowane możliwości spędzania czasu i atrakcje to drugie. Szukając miejsca na warsztaty czy mniej formalne spotkania biznesowe pod Warszawą warto sprawdzić oferty na stronach internetowych, sprawdzić opinie oraz poszukać poleceń wśród znajomych z branży. 

Określenie potrzeb

Wybierając odpowiednie miejsce musimy zastanowić się, na czym nam zależy i czego oczekują nasi współpracownicy. Czasami najlepszą rozrywką jest pobyt na świeżym powietrzu, ognisko w urokliwym zakątku, z dala od zgiełku. Innym razem zależy nam na zrobieniu oszałamiającego wrażenia i eleganckim przyjęciu. Wystawny pałac pod Warszawą położony na uboczu jest opcją, która pozwoli zaspokoić obie te potrzeby. Rozległy teren dookoła obiektu zapewnia prywatność i możliwość urządzenia grilla, ogniska czy nawet imprezy na kilkaset osób pod gołym niebem. Z kolei wewnętrzne, luksusowe sale sprawdzą się w przypadku bankietów oraz przyjęć oficjalnych lub przebieranych, np. w karnawale. Jeśli potrzebujemy miejsca na przeprowadzenie szkolenia bądź prelekcji, warto zdecydować się na sale konferencyjne w okolicach Warszawy, które są doskonale wyposażone i pomieszczą wymaganą liczbę gości.

0 0 votes
Oceń wpis
Subscribe
Powiadom o
guest
Ze względu na spam wyłączona została możliwość wstawiania linków w komentarzach. Komentarze zawierające odnośniki będą kasowane.
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments