Mikrodermabrazja w domu krok po kroku

Materiał zewnętrzny

Jeśli chcesz spróbować mikrodermabrazji, ale obawiasz się cen w salonach lub klinikach, to nauka wykonywania mikrodermabrazji w domu jest świetnym rozwiązaniem. Mikrodermabrazja przynosi wiele korzyści i jest to fantastyczna metoda, którą można wykorzystać do walki z wieloma chorobami skóry, spowolnienia, a nawet odwrócenia naturalnego procesu starzenia się.

Jeśli chcesz spróbować mikrodermabrazji, ale obawiasz się cen w salonach lub klinikach, to nauka wykonywania mikrodermabrazji w domu jest świetnym rozwiązaniem. Mikrodermabrazja przynosi wiele korzyści i jest to fantastyczna metoda, którą można wykorzystać do walki z wieloma chorobami skóry, spowolnienia, a nawet odwrócenia naturalnego procesu starzenia się. 

Mikrodermabrazja – sposób na piękną, gładką i świeżą skórę 

Wykonując zabiegi mikrodermabrazji w domu, nie tylko masz kontrolę nad swoim budżetem, ale możesz również leczyć się w prywatności i komforcie, a także utrzymać swoje wyniki dzięki zabiegom uzupełniającym, nie płacąc za nie krocie. Tutaj możesz zobaczyć, jak osiągnąć wspaniałe rezultaty dzięki domowemu urządzeniu do mikrodermabrazji za znacznie niższą cenę. 

Mikrodermabrazja w domu 

Dobrą rzeczą w mikrodermabrazji jest to, że daje Ci dwie możliwości. Możesz albo zaplanować zabieg w gabinecie w swoim ulubionym spa lub salonie, lub w renomowanym gabinecie dermatologicznym, albo możesz wykonać zabieg przy użyciu domowego urządzenia do mikrodermabrazji. 

Najbardziej opłacalnym sposobem jest wykonywanie zabiegów na własną rękę, dzięki czemu można czerpać wszystkie korzyści bez wydawania zbyt dużych kwot. Zakup zestawu lub urządzenia do mikrodermabrazji w domu to praktyczna i bardzo opłacalna decyzja, często kosztuje mniej niż pojedynczy zabieg u dermatologa. 

Jak działa mikrodermabrazja 

Mikrodermabrazja działa dzięki specjalnemu urządzeniu, które złuszcza skórę przy użyciu mikrokryształków lub końcówki mineralnej. To ścierne uderzenie usuwa suche, martwe komórki naskórka i zanieczyszczenia. Organizm interpretuje ten proces jako uraz i stymuluje wzrost młodszej, jaśniej wyglądającej skóry. 

Dzięki tej procedurze uwalniany jest wyższy poziom elastyny i kolagenu, co skutkuje wygładzeniem ogólnej tekstury, koloru i wyglądu skóry. 

Mikrodermabrazja kryształowa a mikrodermabrazja diamentowa 

Urządzenie do mikrodermabrazji kryształowej składa się z pompy, próżni, rurki łączącej i końcówki. Pompa uwalnia ciągły strumień obojętnych kryształów do oczyszczania skóry, podczas gdy próżnia służy do wypompowywania martwych komórek skóry i kryształów. Te obojętne kryształy obejmują wodorowęglan sodu, chlorek sodu, tlenek magnezu i tlenek glinu. 

Diamentowe urządzenie do mikrodermabrazji, z drugiej strony, nie używa mikrokryształów w procedurze. Zamiast tego, ręczne urządzenie z chropowatą powierzchnią końcówki jest używane podczas całej procedury. Dlatego jest to bezpieczniejszy sposób radzenia sobie z obszarami skóry wokół oczu i ust. Metoda ta jest bardziej powszechna w urządzeniach do mikrodermabrazji do użytku domowego. 

Urządzenie do mikrodermabrazji powinno być funkcjonalne i łatwe w użyciu. Postaw na te najwyższej jakości. W sklepie Medwil znajdziesz także produkty, takie jak: Philips Bodygroom 5000 czy golarka męska. 

Kto może pozwolić sobie na zabieg?

Idealnymi kandydatami do mikrodermabrazji są zdrowe osoby z niewielkimi niedoskonałościami skóry i realistycznymi celami co do zabiegu. Pacjenci z nierównomierną pigmentacją, zatkanymi porami, trądzikiem, zaskórnikami, drobnymi zmarszczkami mimicznymi, niewielkimi bliznami i plamami starczymi mogą odnieść korzyści z zabiegów mikrodermabrazji. 

Pamiętaj – zabiegi mikrodermabrazji dla kobiet w ciąży powinny być odłożone do czasu po urodzeniu dziecka. 

5 1 vote
Oceń wpis

Zobacz także

Subscribe
Powiadom o
guest
Ze względu na spam wyłączona została możliwość wstawiania linków w komentarzach. Komentarze zawierające odnośniki będą kasowane.
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments