TwojeCentrum.pl » Zakupy » MEBLE » Meble ogrodowe Kettler » Hu¶tawka VIP

Hu¶tawka VIP

Wysokiej jako¶ci aluminiowa 3-osobowa hu¶tawka ogrodowa zapewni komfort i wypoczynek. Dostępna w wersji ze sztywnym jak i materiałowym dachem w kolorze wyłożeń.Wy¶wietlanie od 1 do 2 (z 2 pozycji) Stron:  1 

Dach do hu¶tawki ogrodowej 3 osobowej VIP Kettler

600,00 zł

Opis produktu
Hu¶tawka ogrodowa 3 osobowa aluminiowa VIP Kettler

8000,00 zł

Opis produktu
Wy¶wietlanie od 1 do 2 (z 2 pozycji) Stron:  1 

Polecamy produkty


Najnowsze informacje

Mapa ¶wiata na ¶cianie - hit czy kit?
Interesujesz się geografi±, lubisz podróżować i zastanawiasz się, czy umieszczenie mapy na ¶cianie nie okaże się kiczem? więcej »
Paznokcie u nóg - jak o nie dbać? Czy podolog w tym pomoże?
Prawidłowa pielęgnacja stóp może zapobiec wielu chorobom, ponieważ codziennie stopy narażone s± na duży wysiłek podtrzymywania swojego ciała powinno się bardzo uważnie je obserwować aby w zarodku zapobiec ewentualnym schorzeniom. Podstaw± jest pedicure, odpowiednio przycięte paznokcie zapobiegaj± poważnym problemom zdrowotnym jak wrastanie paznokci, łamliwo¶ć płytki. więcej »
Czerwcowe wydarzenia i imprezy w Narodowym Forum Muzyki
Narodowe Forum Muzyki imienia Witolda Lutosławskiego to jedna z flagowych instytucji kulturalnych Wrocławia. Jest to także nowoczesny obiekt muzyczny z czterema wielofunkcyjnymi salami koncertowymi. Narodowe Forum Muzyki przyci±ga nie tylko melomanów - budynek jest przeznaczony także do zwiedzania ze względu na jego imponuj±c± architekturę oraz przestrzenie wystawiennicze. Dowiedz się jakie imprezy i wydarzenia muzyczne odbęd± się w NFM w najbliższej przyszło¶ci! więcej »
Polecamy strony: Opycha.pl | Hapi Hapi | Kos± po patelni | Życie jak bajka | ACT-Natural |