Kalendarze jednodzielne i kalendarze trójdzielne – mały duży prezent!

Materiał zewnętrzny

Chciałbyś zrobić zaskakujący i czuły prezent? Pokazać siłę swoich uczuć? Podkreślić każdą wspólnie spędzoną chwilę niesztampowym prezentem? Kalendarz trójdzielny 2022, który zaprojektujesz własnoręcznie będzie strzałem w dziesiątkę! Kalendarze trójdzielne choć niepozorne, przygotowane z miłością wzbudzą wiele pozytywnych emocji jak np. wielkanocne kartki z życzeniami czy kartki świąteczne prawosławne. Nasz zespół projektowy może pomóc ci zaprojektować kalendarz tak, aby wyglądał profesjonalnie, ale był zupełnie wyjątkowy. Stwórz własny kalendarz trójdzielny 2022. Możesz użyć zdjęć z wakacji, reprodukcje własnych obrazów, dziecięce rysunki czy autorskie grafiki. Tak niepozorny prezent może przynieść wiele radości. W realizacji może pomóc ci profesjonalna drukarnia cyfrowa. Poznań, Kraków, Kielce czy Pcim – przyjmujemy i realizujemy zlecenie, a gotowe wysyłamy, gdzie tylko chcesz. Dbamy o jakość, obsługę klienta na najwyższym poziomie i tani druk. Poznań to siedziba naszej drukarni, ale zlecenia przyjmujemy także online.

Drukarnia Poznań 24 h – zadbamy o twoją firmę

 Specjalizujemy się w obsłudze klientów biznesowych. Niezależnie od rodzaju wydruków, którego potrzebujesz, będziemy w stanie sprostać twojemu zapotrzebowaniu. Banery stojące, zwijane, a także te wielkoformatowe – nie straszny nam żaden druk banerów. Poznań i inne duże oraz średnie miasta chętnie korzystają z takich nośników reklam. Mamy doświadczenie w druku różnorodnych materiałów reklamowych, ulotek, notesów. Drukujemy kartki wielkanocne dla firm, wizytówki. Poznań to miejsce, w którym realizujemy nasze usługi, ale gotowe produkty możemy wysłać gdziekolwiek potrzebujesz. Możesz zamówić dla swojej firmy np. kartki świąteczne firmowe, kalendarze trójdzielne, kalendarze jednodzielne, druk kopert, kalendarze notesowe, ulotki, a także nietypowe inne wydruki. Poznań, czyli siedziba naszej drukarni – przyjedź i poznaj nasz proces produkcyjny, zapoznaj się z używanymi maszynami, poznaj naszą technologię. Jako drukarnia offsetowa jesteśmy w stanie realizować zlecenia o dużych nakładach, ale dzięki temu, że posiadamy również maszyny pracujące cyfrowo, zapewniamy również błyskawiczną realizację zleceń o mniejszych nakładach. Oferujemy pełen wachlarz usług – nie jak inne drukarnie. Poznań czy Szczecin a może jakaś mniejsza miejscowość? Nieważne, gdzie jesteś – zamów u nas i poznaj jakość naszych wydruków.

Czas na świąteczne przygotowania – kartki świąteczne firmow7e i rodzinne

Wraz ze zbliżającymi się świętami, nieubłaganie maleje nam również czas na przygotowania. Zarówno te firmowe, jak i te domowe zabiorą nam – jak co roku – niemało czasu. Jak odpowiednio przygotować się na święta w firmie, żeby zdążyć ze wszystkim na czas? Kartki wielkanocne dla firm wymagają odpowiednio wyprzedzonej rezerwacji czasu drukarni zwłaszcza, jeżeli zamierzasz zamówić większy nakład. Kartki świąteczne domowe nie wymagają aż tak rygorystycznie wczesnych terminów zamówień, choć warto nie decydować się na nie w ostatnim momencie. Jeżeli chciałbyś w tym roku zaskoczyć klientów projektem kartki, której nie będzie miał nikt inny, podejmij współpracę z naszym zespołem projektowym. Musisz jednak pamiętać o czasie niezbędnym na stworzenie projektu, poprawki i zmiany, aż po akceptację, zanim jego realizację przejmie drukarnia. Poznań – to tu zrealizujesz tę usługę od projektu, aż po tani druk. Poznań – serce najlepszej drukarni w kraju!

0 0 votes
Oceń wpis

Zobacz także

Subscribe
Powiadom o
guest
Ze względu na spam wyłączona została możliwość wstawiania linków w komentarzach. Komentarze zawierające odnośniki będą kasowane.
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments