Informacje - Moda

Jesień 2017 - najmodniejsze botki

Obserwacja trendów w modzie dostarcza nam wielu pożytecznych informacji. Na podstawie tego, co było, możemy przewidzieć, w jakim kierunku podążają projektanci. A to już jest naprawdę wiele warte. A zatem - jakie były odkrycia sezonu jesiennego w 2016 roku?

Botki na słupku

Przede wszystkim absolutną rewelacją były botki na dużym, szerokim słupku. Praktycznie każda kobieta zdecydowała się włączyć je do swojej garderoby. Dlaczego? Przede wszystkim łączą one wygodę z niepowtarzalnym lokiem, wskazuje blogerka Zouza.pl. A co więcej - dzięki nim znakomicie łamiemy schematyczny, dziewczęcy look, zastępując go magicznym połączeniem.

Styl boho

Tu tak naprawdę warto wiedzieć, że ten styl nigdy całkowicie nie wychodzi z mody. Jednak zeszłej jesieni zamszowe sztyblety i frędzle wyjątkowo królowały na ulicach.

W klimacie grunge

Ubiegła jesień okazała się również łaskawa dla kobiet, które lubią się nieco mroczniej ubrać. Mocne, stabilne botki wzorowane na martensach pojawiły się na ulicach każdego miasta, by zaprowadzić swoje porządki!

Muszkieterskie klamry

W modzie również znalazły się botki, których ozdobą była duża klamra - nie tylko o klasycznych kształtach, lecz nawet powyginana przypominająca na myśl dawnych piratów.

Zwierzęce motywy

2016 rok był także swoistym przełomem pod względem motywów zwierzęcych. Przestały się one kojarzyć z kiczem, a zaczęły prezentować sobą "elegancję z pazurkiem".

W krainie kobiecości

Prawdziwym zaskoczeniem były również botki z dodatkiem tak zwiewnych i delikatnych materiałów jak welur i aksamit. Wprost idealne dla delikatnych marzycielek i romantyczek.

Największy hit

Jednak prawdziwym zaskoczeniem ubiegłej jesieni są powracające w łaski mody .... buty w szpic! Choć wydawałoby się, że już nigdy one nie powrócą, to jednak właśnie teraz nadszedł ich czas. Z czym połączymy je wiosną?

Poradnik zakupowy - testy, rankingi, porównanie aktualnych cen w sklepach. Odwiedź stronę internetową https://www.bomi.pl/, kupuj dobrze i tanio!    Data: 2017-11-30


Komentarze nie są moderowane - widzisz treści niezgodne z prawem lub nieobyczajne zgłoś ten fakt administracji serwisu.

Najnowsze informacje

Jak kupować buty przez internet?
Zakupy internetowe stały się tak popularne, że przez sieć da się już kupić wszystko. Ubrania, jedzenie, elektronika… To już nikogo nie dziwi. Wiele osób jednak wciąż ma obawy co do kupowania przez internet butów. Czy rzeczywiście jest się czego obawiać? O czym pamiętać, decydując się na zakup obuwia w sklepie internetowym? więcej »
Jakie imprezy Polacy organizują w hotelach?
Trend organizowania różnorakich imprez i uroczystości w hotelach to dość świeża sprawa na polskim gruncie. Dotychczas, mając na względzie szlachecką i chłopską tradycję polską, wszelkiego rodzaju wydarzenia rodzinne organizowano w domach, samodzielnie przygotowując potrawy oraz powitanie dla Gości. Co się zmieniło? I w jakich kwestiach polegamy na hotelach? więcej »
Reumatyzm: jak można walczyć z tą chorobą?
Choroby o podłożu reumatycznym sprawiają wiele bólu, stanowią jednocześnie wielkie obciążenie dla naszej psychiki. Stopniowa utrata samodzielności i coraz większe problemy związane z wykonywaniem prostych czynności sprawiają, że reumatyzm może każdemu z nas poważnie utrudnić życie. więcej »

Polecamy produkty