Jakość prozdrowotnych olejów dla każdego

Materiał zewnętrzny

Oleje to doskonała formuła, w której idealnie wchłaniają się substancje lecznicze i prozdrowotne mikroelementy. Większość z nich wymaga tłuszczu do tego, aby prawidłowo i skutecznie się wchłaniać, dlatego stosowanie roślinnych i zwierzęcych (głównie rybnych) olejów w tworzeniu produktów leczniczych i suplementów jest tak powszechne. Większość osób słyszała również o korzystnym wpływie kwasów Omega 3, 6 oraz 9, które występują właśnie w dużym stężeniu w rozlicznych olejach, które są dostępne w naturze i otoczeniu człowieka.

Estry etylowe w produkcji i medycynie

Mądre sięgnięcie do środowiska naturalnego w poszukiwaniu prozdrowotnych substancji i wykorzystanie innowacyjnych technologii produkcyjnych zaowocowało ostatecznie pojawieniem się takich rozwiązań jak estry etylowe ekstraktowane z roślin i mieszane ze sobą w celu uzyskania maksymalnie skutecznej dawki np. kwasów Omega. Są to wyjątkowo skondensowane i mocno stężone substancje naturalnie wchodzące w budowę roślin. Możliwość ich wyciągnięcia z roślin i wymieszania z innymi prozdrowotnymi olejami sprawia, że dla każdego chętne od ręki dostępne jest „stężone zdrowie”.

Estry etylowe mogą występować w różnych roślinach, więc odpowiednie ich połączenie ma kluczowy wpływ dla przyswajalności i wchłanialności danego produktu. Na rynku dostępne są produkty takie jak estrovita.pl, łączące w sobie olej lniany, olej z ogórecznika, olej z wiesiołka oraz olej z czarnej porzeczki. Są one oczywiście tłoczone na zimno, dla zachowania wszystkich najbardziej niezbędnych walorów zdrowotnych. Dzięki takiemu procesowi produkcyjnemu, uzyskany preparat jest przede wszystkim bardzo bogaty w zdrowe kwasy – linolenowy czy alfa linolenowy. Są to także bardzo silne przeciwutleniacze, a dieta bogata w antyoksydanty powinna być celem każdego troszczącego się o siebie człowieka.

Warto rozważyć sięgnięcie właśnie po taki produkt, ponieważ jego skondensowana formuła sprawia, iż nie trzeba przyjmować go szczególnie dużo, by odnieść sukces. Dużo ważniejsza jest regularność, czyli częste spożywanie danego preparatu i tutaj również estry etylowe z różnych roślin sprawdzają się doskonale, ponieważ pozwalają zaoszczędzić spore pieniądze. Ogromne stężenie zdrowotnych mikroelementów i związków chemicznych w takich olejach sprawia, że porcja niezbędna do przyjęcia dziennie jest bardzo niska, więc jedna butelka specyfiku pozwoli na przeprowadzenie bardzo długiej kuracji. Dzięki formie oleistej, wszystkie prozdrowotne minerały czy pierwiastki bardzo szybko wchłaniane są przez komórki organizmu i metabolizm.

0 0 votes
Oceń wpis

Zobacz także

Subscribe
Powiadom o
guest
Ze względu na spam wyłączona została możliwość wstawiania linków w komentarzach. Komentarze zawierające odnośniki będą kasowane.
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments