Home Uroda i kosmetyki Jakie weselne klimaty są dziś na topie?

Jakie weselne klimaty są dziś na topie?

Od pewnego czasu niemal każda para narzeczonych nadaje swojemu ślubowi oraz przyjęciu weselnemu konkretny styl przewodni lub też przynajmniej kolor przewodni.

Trzeba przyznać, że to rozwiązanie, które przywędrowało do nas z Zachodu, bardzo nam się podoba, pomaga bowiem w tym, by wszystkie elementy składowe idealnie do siebie pasowały (wcześniej bywało tak, że podczas ceremonii i wesela wszystko było z innej beczki).

Zmiany, wszędzie zmiany!

Warto wspomnieć także o tym, że dziś coraz częściej polskie pary tworzą listę prezentów, jaką chciałyby od weselników otrzymać (często inspirują się na www.towesele.pl, wybierając dla siebie coś wyjątkowego). To także moda, która przyszła o nas z krajów zachodnich. Trzeba jednak przyznać, że dzięki temu możemy uniknąć sytuacji, w której otrzymuje się trzy blendery ,dwa żelazka i cztery czajniki bezprzewodowe. Kiedyś niestety z takimi kwestiami pary miały do czynienia niezwykle często, wszak dużo osób decydowało się wówczas właśnie na zakup sprzętu RTV czy też AGD, a ponieważ nikt nie wiedział, co Młodej Parze podarują inni, upominki niezmiernie często się dublowało. Było to niezmiernie problematyczne.

Jeśli chodzi o wspomniane w temacie modne style na weselach, aktualnie rządzą z całą pewnością motywy rustykalne, glamour oraz boho. Coraz częściej organizuje się też przyjęcia w klimacie industrial. Ciągle pojawiają się nowe, niezmiernie interesujące propozycje, dzięki którym każda para może mieć naprawdę niezapomniany dzień ślub oraz wesela – warto je zatem śledzić na bieżąco.

Jeśli zaś chodzi o sprawy organizacyjne, warto na pewno odwiedzić https://www.towesele.pl/planowanie-wesela-p44, to bowiem zupełnie darmowa kopalnia inspiracji, ogromna pomoc  w zorganizowaniu ślubu i wesela, dzięki której z łatwością określimy budżet, liczbę gości czy też ilość obowiązków do wykonania. Bardzo zachęcamy też do tego, by śledzić najnowsze trendy (choćby na https://www.towesele.pl/trendy/ i inspirować się tym, co polecają dziś wiodący specjaliści z branży ślubno-weselnej!

0 0 votes
Oceń wpis
 • Drętwienie kończyn – możliwe przyczyny i leczenie

  Drętwienie rąk i nóg może mieć wiele przyczyn. Najczęściej jednak spowodowane są niewłaści…
 • Jak wybrać dobrą patelnię grillową? Kiedy się na nią zdecydować?

  Patelnia grillowa daje możliwość przygotowywania dietetycznych i pysznych dań. Ich smak je…
 • Haiku

  Błękitne nieboMiędzy aniołamiOdsłaniam twarz Klaudia Gasztold 0 0 votes Oceń wpis …
 • Życie

  Człowiek jest tylko mała cząstkąświata…To uświadomiłam sobie przez te wszystkielata&…
 • Ostatnia nic

  Kiedy nadejdzie czas powiedzieć dobranocZostawić wszystko co ważne za sobąZachować wspomni…
 • Razem

  Już tyle lat ciągle razemWpatrzeni w siebie namiętnieCzasem też ze smutkiem , złościąW zam…
Pokaż więcej
Subscribe
Powiadom o
guest
Ze względu na spam wyłączona została możliwość wstawiania linków w komentarzach. Komentarze zawierające odnośniki będą kasowane.
1 Komentarz
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Daniel Dan
7 miesięcy temu

Dzięki za artykuł, szukam czegoś podobnego.