Jakie weselne klimaty są dziś na topie?

Materiał zewnętrzny

Od pewnego czasu niemal każda para narzeczonych nadaje swojemu ślubowi oraz przyjęciu weselnemu konkretny styl przewodni lub też przynajmniej kolor przewodni.

Trzeba przyznać, że to rozwiązanie, które przywędrowało do nas z Zachodu, bardzo nam się podoba, pomaga bowiem w tym, by wszystkie elementy składowe idealnie do siebie pasowały (wcześniej bywało tak, że podczas ceremonii i wesela wszystko było z innej beczki).

Zmiany, wszędzie zmiany!

Warto wspomnieć także o tym, że dziś coraz częściej polskie pary tworzą listę prezentów, jaką chciałyby od weselników otrzymać (często inspirują się na www.towesele.pl, wybierając dla siebie coś wyjątkowego). To także moda, która przyszła o nas z krajów zachodnich. Trzeba jednak przyznać, że dzięki temu możemy uniknąć sytuacji, w której otrzymuje się trzy blendery ,dwa żelazka i cztery czajniki bezprzewodowe. Kiedyś niestety z takimi kwestiami pary miały do czynienia niezwykle często, wszak dużo osób decydowało się wówczas właśnie na zakup sprzętu RTV czy też AGD, a ponieważ nikt nie wiedział, co Młodej Parze podarują inni, upominki niezmiernie często się dublowało. Było to niezmiernie problematyczne.

Jeśli chodzi o wspomniane w temacie modne style na weselach, aktualnie rządzą z całą pewnością motywy rustykalne, glamour oraz boho. Coraz częściej organizuje się też przyjęcia w klimacie industrial. Ciągle pojawiają się nowe, niezmiernie interesujące propozycje, dzięki którym każda para może mieć naprawdę niezapomniany dzień ślub oraz wesela – warto je zatem śledzić na bieżąco.

Jeśli zaś chodzi o sprawy organizacyjne, warto na pewno odwiedzić https://www.towesele.pl/planowanie-wesela-p44, to bowiem zupełnie darmowa kopalnia inspiracji, ogromna pomoc  w zorganizowaniu ślubu i wesela, dzięki której z łatwością określimy budżet, liczbę gości czy też ilość obowiązków do wykonania. Bardzo zachęcamy też do tego, by śledzić najnowsze trendy (choćby na https://www.towesele.pl/trendy/ i inspirować się tym, co polecają dziś wiodący specjaliści z branży ślubno-weselnej!

0 0 votes
Oceń wpis

Zobacz także

Subscribe
Powiadom o
guest
Ze względu na spam wyłączona została możliwość wstawiania linków w komentarzach. Komentarze zawierające odnośniki będą kasowane.
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Daniel Dan
1 rok temu

Dzięki za artykuł, szukam czegoś podobnego.