Jak zapakować prezent? 5 kreatywnych sposobów na drewniane opakowania

Tylko Ty jeden i setki dostępnych kombinacji. Każdy ma swój sposób na pakowanie prezentu. Warto zatem poszukać tych najbardziej kreatywnych, aby zaskoczyć osobę, której chcemy sprawić przyjemność Dodajmy do tego piękne opakowanie i otrzymamy prezent idealny!

Do drewnianego pudełka zapakujesz… wszystko!

Pakowanie prezentu jednym ze żmudniejszych procesów podczas przygotowania podarunku. Pragniemy, aby wszystko wyglądało pięknie, dlatego na tę czynność poświęcamy sporo czasu. Nie ma jednej receptury na idealne opakowanie. Każdy z nas ma swój własny sposób, a tym coraz bardziej popularnym jest drewniane opakowanie. W pudełku z drewna zakocha się każdy – kobieta lubiąca biżuterie lub przyjaciel, który jest fanem nowoczesnej technologii. A co jest największą zaletą pudełka z drewna? Oczywiście klimat oraz wszechstronność.

---REKLAMA ---

Co można w nim schować?

  • zdjęcia – drewniane pudełka na fotografie będą idealnym prezentem dla każdego. Zdjęcia ślubne? Fotografie ze wspólnych wypadów? Nie ma problemu! Tego rodzaju pudełko może pomieścić nawet 100 odbitek, więc nie będziesz musiał segregować tych najlepszych zdjęć. W porównaniu do tradycyjnego albumu drewniana kasetka ma wyższe walory estetyczne i wytrzymałościowe, co doskonale będzie chronić podarek na długie lata,
  • pudełka z drewna na USB – nawet największy komputerowy maniak może kochać naturę. A może by tak połączyć obie te rzeczy? Drewniane pudełko na pendrive to doskonała metafora lasu zawsze dostępna pod ręką. Wygodna forma wykonania spowoduje, że właściciel będzie zawsze chciał mieć urządzenie przy sobie,
  • biżuteria – kosztowności zasługują na to, aby umieszczać je w wyjątkowym miejscu. Drewniane pudełko o wnętrzu wyściełanym miękką tkaniną wręcz idealnie nadaje się do każdego rodzaju biżuterii. Pierścionki, obrączki, naszyjniki, kolczyki, bransoletki – po prostu wszystko, czego dusza zapragnie! Warto dodać, że zamykane drewniane wieczko uchroni drogocenne przedmioty przed kurzem i wilgocią, 
  • słodycze – nikt nie mówił, że pudełko z drewna musi być daniem głównym. Może być dodatkiem, w którym schowamy wszystkie ulubione słodkości jubilata. Dziesiątki pralin i łakoci tylko czeka, aby otwierać i podjadać!
  • książka – wyjątkowa publikacja potrzebuje unikatowego miejsca. Kunsztownie wykonane i ozdobione drewno świetnie podkreśli wartość woluminu, który chcesz podarować. Książka to ponadczasowy prezent. Dobrym zatem pomysłem będzie dodanie książce nieco charakteru, umieszczając ją w naturalnym środowisku.

Piękno tkwi w naturze

Na tym się jednak nie kończy! Drewniane pudełka dostępne są w wielu wymiarach, zatem każdy znajdzie coś dla siebie. Istnieje również możliwość wykonania dodatkowych ozdób, takich jak np. grawer, więc jeśli proste pudełko to dla Ciebie za mało, warto zdecydować się na tego typu dodatek. Różne rodzaje drewna czy dostępne kolory skuszą każdego. Piękno to natura.

REKLAMA