Jak zaoszczędzić na produktach w Dino?

Materiał zewnętrzny

Wśród wielu sieci handlowych, oferujących polskim klientom wysokiej jakości produkty żywnościowe oraz użytku domowego, Dino bez żadnych wątpliwości, jest jedną z najbardziej popularnych. Wynika to zarówno z doskonałej obsługi klientów, jak i licznych zniżek na sprzedawane produkty. Nie wszyscy jednak wiedzą, jak można więcej zaoszczędzić podczas zakupów w Dino. Niektóre interesujące tipy dla oszczędnych znajdziesz w tym artykule.

Dino: dlaczego ta sieć jest tak popularna?

Supermarkety Dino zostały założone 15 lat temu w myśli idei mówiącej o tym, że tego typu sklep powinien znajdować się jak najbliżej kupujących. Pierwsze sklepy sieci otwarto w województwie wielkopolskim. W 2015 r. funkcjonowało już ponad 500 sklepów na obszarze następujących 12 województw: wielkopolskiego, dolnośląskiego, lubuskiego, opolskiego, łódzkiego, kujawsko-pomorskiego, śląskiego, mazowieckiego, zachodniopomorskiego, świętokrzyskiego, małopolskiego i pomorskiego.

W sklepie co tydzień ukazuje się gazetka, w której każdy zainteresowany oferta może znaleźć coś dla siebie. Proponowane są różnej wielkości zniżki, jak na przykład obecna 38% na Alpejskie Mleczko od Milki. Dobrze jest na bieżąco śledzić informacje o promocjach, ponieważ gazetka z reguły obowiązuje 6 dni. Gazetki promocyjne dostępne są w sklepach oraz na stronie internetowej sieci. Pracownicy Dino uzyskują dodatkowe bonusy w postaci bonów towarowych, które są dla nich dostępne przez cały rok. Chcesz na bieżąco dowiadywać się o promocjach obowiązujących w Dino i oszczędzać jak najwięcej? Oczywiście, możesz co tydzień udawać się do sklepu po gazetkę promocyjną, ale po co wprowadzać tyle komplikacji! Aktualna gazetka Dino na rabato.com/pl/dino w wersji elektronicznej dostępna jest z każdego urządzenia i z dowolnego miejsca na Ziemi!

Produkty z Dino: oszczędzanie, które jest naprawdę łatwe!

W sieci sklepów Dino można nabyć produkty takie jak wysokiej jakości artykuły spożywcze, począwszy od wędlin, mięsa, nabiału, ryb, przetworów, po warzywa, delikatesy i inne. Wśród produktów wyróżniają się również pieluchy marki Gugu. Produkty z Dino wyróżniają się wspaniałą jakością, a dodatkowo często sprzedawane są w cenach promocyjnych. Jeśli chcesz skutecznie oszczędzać, robiąc zakupy w sieci Dino, przede wszystkim zwracaj uwagę na cenniki ze specjalnymi metkami, które informują nie tylko o tym, jaka jest nowa cena towaru, ale także o tym o ile procent towar został przeceniony. Dodatkowo stosuj się do poniższych zasad, pozwalających na mądre oszczędzanie:

  • Przed wyjściem do sklepu uważnie zapoznaj się z gazetką promocyjną i sporządź listę zakupów;
  • Porównaj cenę i wagę podobnych produktów od różnych marek i kup te produkty, które kosztują naprawdę tanio;
  • Zostań stałym klientem sieci i korzystaj ze zniżek systematycznie.

Oszczędni klienci sieci sklepów Dino szczególną uwagę zwracają na produkty sezonowe, które kosztują znacznie taniej, a ponadto mają wspaniałe właściwości odżywcze! Ponadto nie warto rezygnować także z zakupu mrożonek: w Dino kosztują niewiele, a pod względem jakości tylko odrobinę ustępują świeżym produktom.

Ponadto w każdym ze sklepów Dino znajdziesz przygotowane półki oraz specjalne stojaki z produktami, które mogą mieć zabrudzenia, wgniecenia lub upływający niedługo okres przydatności do spożycia. W tym miejscu możesz również zobaczyć owoce i warzywa w specjalnej cenie ustalonej z tego powodu, że już niedługo będą nadawały się do zjedzenia. Jeśli masz czas na zamrożenie lub zabezpieczenie zakupionych towarów, nie przegap takiej okazji! Kupując takie produkty możesz zaoszczędzić sporo pieniędzy, a jednocześnie odżywiać się zdrowo i w sposób zróżnicowany!

Jeśli systematycznie kupujesz produkty w Dino, możesz nie oszczędzać ze szkodą dla własnego zdrowia. Przeanalizuj listę swoich regularnych wydatków i określ to, za co jesteś skłonny zapłacić niezależnie od ceny: może to być na przykład wysokiej jakości gorzka czekolada, produkty mleczne lub ryby. To będzie Twoja inwestycja we własne zdrowie, za którą tak naprawdę zapłacisz niewiele, przecież w Dino dobrze zaoszczędzisz na innych produktach!

Jak można zauważyć – Dino to wspaniałe miejsce zarówno na codzienne, jak i na większe zakupy. Jeśli lubisz dobre oszczędzania, a jednocześnie zależy Ci na jakości produktów, które kupujesz, zdecydowanie ta sieć powinna być jedną z Twoich ulubionych!

0 0 votes
Oceń wpis

Zobacz także

Subscribe
Powiadom o
guest
Ze względu na spam wyłączona została możliwość wstawiania linków w komentarzach. Komentarze zawierające odnośniki będą kasowane.
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments